Forum o artykule: Przybywa stacji Lotos 1475

witek 21.01.2010 *.idc153.idc.net.pl

1
UWAGA na stacjach LOTOS  oszukuja! Ludzie sprawdzajcie za kazdym razem ilosc punktów na swoich kartach w programie nawigator bo ich system gubi punkty . Ja mialem takie zdarzenia w Lotosie w Tuchowie i w Żabnie.na paragonie mialem 9 nowych punktow za ostatni zakop a jak sprawdzilem swoje konto punktowe przez internet to przybylo mi tylko 6 a gdzie sie podziale 3 punkty? pracownik stacji w Żabnie z usmiechem na twarzy skomentowal ze to nic nowego i ze pare punktow utraconych to blachostka. Ciekawe kto korzysta na takich utraconych punktach  mysle ze takich oszukanych klientów lotosu jest wiecej tylko sa tego nieswiadomi. Ja zloze w tej sprawie reklamacje do kierownika stacji w Żabnie!

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.