Forum: Czy Next to franczyza? 1459

tika 21.03.2010 *.cpc3-newt25-0-0-cust76.newt.cable.virginmedia.com

1
 Chciałabym otworzyć sklep odzieżowy dla dzieci z marką Next. Mam pytanko? Czy w Polsce jest już sklep franczyzna "Next"? A może wiecie jak to założyć i czy wogóle realnie jest taka możliwość? Z góry serdecznie dziękuję za Wasze wpisy...

YarpenZ 22.03.2010 *.gl227-36.master.pl

13
Jest w Poznaniu i Warszawie. Nie wiem czy są one prowadzone na zasadzie franczyzy, w UK i Irlandii nie są.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.