Forum: Trudna sytuacja utrudnia życie i mozliwość zarobkowania 1459

PiotrdrugiPiotr 19.04.2010 *.212.160.203.24

94

bardzo trudna sytuacja ekonomiczna, utrudnia nam coraz bardziej życie i mozliwość zarobkowania.

niestety coraz więcej systemów franczyzowych, jest utawione w sposób , który ich utrzymanie uzależnia od pozyskania coraz to nowych franczyzobiorców. Kolejnymi opłatami wstępnymi, prowizjami itp.

oczywiście jest bardzo duża ilość systemów sprawdzonych i pewnych, ale niestety są również sprawy mocno dęte

niestety rzeczywistość pokazuje jednoznacznie nie ma takiego systemu (interesu), który pozwoli ci stać się bogatym człowiekiem, albo zarobić miesięcznie kilka tysięcy.

to rzecz złudna

ale oczywiście nie wolno tracić nadziei, kto stoi w miejscu ten się cofa.

gorąco namawiam , zwłaszcza młodych ludzi, do tysiąćkrotnego przeanalizowania każdej decyzji finansowej. Pieniądze jest zarabiać bardzo trudno, natomiast bardzo łatwo wydawać.

I jak mówi stara prawda makroekonomiczna "łatwiej jest zarobić milion niż sto złotych" i to jest niestety prawda

mar-ras 23.04.2010 *.109.243.177.151

10
zgadzam się całkowicie. Na trudną sytuację nakłada się kryzys finansowy. Prowadze firmę budowlaną i wiem coś o tym, sytuacja jest dramatyczna. Franczyzodawcy prawie zawsze wychodzą ze wszystkiego obronną ręką, najgorzej natomiast ma ten kto jest na dorobku. Inwestując kilkanaście lub kilkadziesiąt milionów łatwo jest osiągnąć spory zysk, a inwestując kilkadziesiąt tysięcy lub kilkaset można często popaść w duże długi. Każdy biznes jest wielką niewiadomą i o tym czy przynosi zysk można przekonać się dopiero w praktyce. W przypadku franczyzy nikt nie mówi o tym jakie trzeba mieć zaplecze finansowe gdy biznes będzie się wolno rozkręcał lub zacznie przez jakiś czas przynosić straty. Bez dużego zaplecza finansowego startowanie w biznesie jest bardzo ryzykowne. Minęły już czasy szybkich i łatwych fortun.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.