Forum: Ile kosztuje umowa franczyzowa? 1459

lukasz4 22.04.2010 *.acgc175.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Ile moze kosztowac napisanie umowy franczyzowej?

iks 23.04.2010 *.aauc94.neoplus.adsl.tpnet.pl

172
Tyle ile kosztuje "wjazd" we franczyzę. Późniejsze  koszty, są konsekwencją podpisania umowy. :-)

albert_lu 06.07.2010 *.klient-89.171.163.232.dotnet.lublin.pl

9

Napisanie samej umowy franczyzy nie jest takim duzym obciążeniem finansowym, ale połączenie tego z pakietem franczyzowym to juz spore koszty. Jesli chciałbyś wejść na franczyzye ze swoim pomysłem najpierw musisz zebrać trochę srodków na wporwadzenie tego na rynek franczyzowy

 pozdro.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.