Forum: Jak układa się współpraca z DanHen? 1459

lucas 23.04.2010 *.afei155.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Czy ktoś współpracuje/współpracował z firmą DanHen? Warto inwestować? Jestem ciekaw również cen w sprzedaży detalicznej i jakości towaru. Czekam na opinie.

Elli 02.05.2010 *.78-31-90-135.ostrog.net.pl

2

Witam,

Ja również jestem ciekawa jak układa się współpraca z tą firmą.

Czekamy na odpowiedzi :)

lucas 17.05.2010 *.afpv135.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Nikt nie współpracuje/współpracował z tą firmą? Wygląda na to, że z dużej chmury spadł mały deszcz po akcji reklamowej tej firmy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.