Forum: Ajent Żabki - warto? - art. spożywcze i przemysłowe 131

walek 15.02.2018 *.public-gprs187335.centertel.pl

3

żabka,moj boże nie pakujcie sie nigdy w to!!!!!!!!nigdy!!!!!!!!!

ANNATECH MEDIA 06.03.2018 *.host-62-122-233-248.wieszowanet.pl

2

Szanowni Państwo,

jesteśmy firmą Annatech Media i od wielu lat świadczymy usługi instalacji monitoringu i alarmów w sieci Żabka na całym Śląsku. Zapraszamy do kontaktu, z naszych usługi skorzystało już wielu Klientów. Gwarantujemy zwiększenie zysków, oraz oferujemy usługi specjalne.

www.annatechmedia.pl

biuro@annatechmedia.pl

791 048 911

dom 27.03.2018 *.89-64-31-168.dynamic.chello.pl

4

Poszkodowani przez sieć żabka proszeni są o kontaktowanie się z Poznańska Policja i Prokuraturą. Proszę o udostępnienie tego posta jak największej liczbie ludzi, którzy czują się poszkodowanymi przez tą sieć.

Kontakt z Panią:
Renata Andrejowicz

"Witam! szukamy ajentów poszkodowanych przez Żabkę sprawa ciągnie się od zeszłego roku od chwili ukazania się reportażu Jaworowicz,Obecnie sprawa jest w prokuraturze w Poznaniu , do sprawy dołączyło się ok.20 ajentów ale policja twierdzi że to zbyt mało ludzi jak na taką rzesze ajentów ,może znasz ludzi poszkodowanych to bardzo proszę o kontakt na priv. lub telefon 695167999

Karina Agnieszka Lewandowska 11.04.2018 *.user-94-254-129-218.play-internet.pl

2
Wiecie co .. pracuje w Żabce a dokładnie FRESH MARKET od półtora roku .. i podziwiam moja szefowa .. NIGDY W ZYCIU NIE WZIELABYM SOBIE SAMA TEGO NA GLOWE . Dyrekcji Żabki ... Wstyd .. że zarówno ajenci .. franczyzobiorcy czy nawet pracownicy mają o was takie zdanie ..

Karina Agnieszka Lewandowska 11.04.2018 *.user-94-254-129-218.play-internet.pl

2
Wiecie co .. pracuje w Żabce a dokładnie FRESH MARKET od półtora roku .. i podziwiam moja szefowa .. NIGDY W ZYCIU NIE WZIELABYM SOBIE SAMA TEGO NA GLOWE . Dyrekcji Żabki ... Wstyd .. że zarówno ajenci .. franczyzobiorcy czy nawet pracownicy mają o was takie zdanie ..

wojan 29.06.2018 *.public-gprs640402.centertel.pl

1
Jak widać zdania są podzielone na temat franczyzy w żabce a może ktoś napisze o konkretach czy warto w to wejść i dlaczego, lub czy ie warto i dlaczego. dzięki

Jagna 10.07.2018 *.asu103.neoplus.adsl.tpnet.pl

1
Chcę tylko napisać co za niepoważni ludzie siedzą i piszą na tym forum jak przeczytałam wypowiedz Quada to już mam dość gość chyba z innej planety albo coś z głową nie tak znam ludzi którzy są ajentami żabki i chwalą sobie .Mają niezłe dochody no ale jak ktoś chce być SZEFEM WSZYSTKICH SZEFÓW TO NIE DO ŻABKI

Zonia 30.08.2018 *.public-gprs369600.centertel.pl

13
Jednak te wielkie sieci oszukują, na czym mogą :/ Dziwne, że nikt się kwestią ,,dziurawej umowy" nie przyjrzał...

Vita Guobyte 04.10.2018 *.178-236-207-198.csc.lt

1
dzeien dobry , Mam lokal i chce otworzyc sklep Zabka , czy moge stadardowa umowe franczyzy dla dokonania analizy warunkow ? Z gory dziekuje

Karolina1069 02.01.2019 *.public-gprs403569.centertel.pl

1
Moich dwóch kolegów oraz teść prowadzą swoje sklepy Żabka . Poruszałam z nimi temat różnych negatywnych opinii i każdy z nich ma podobne zdanie- Jeśli sam pracujesz- to zarobisz. Z jednej strony lokalizacja to ważny obszar, ale wiedzą po sobie i innych prowadzących sklepy, że na sukces i zarobki składa się cała masa czynników, które wymagane są w standardach- od czystości zaczynając. No i odpowiednie zarządzanie ludźmi, swoim czasem. .. Dużo opinii jest o podatkach- po zakończonej współpracy występuje podatek- ale nikt na forum nie wspomina,że na początku ten podatek zostaje, bo się go nie płaci...wiec tu się kłania przedsiębiorczość. Byłam sama na spotkaniu z teściem i wytłumaczono wszystko dokładnie włącznie z kosztami itd...

pytający 18.01.2019 *.82.177.246.2

1
Witam. Mam pytanie czy ktoś wie jak jest rozliczana prowizja od sprzedaży w żabki ? Chodzi mi o to jak jest wpisywania w dokumentach typu kpir franczyzobiorcy ? Oraz czy jest jakas opłata stała m-c za prowadzenie żabki ?

Aniela Marczak 29.01.2019 *.80.49.232.87.ipv4.supernova.orange.pl

1
czy warto wejsc współpracę z zabka

Bul K 12.02.2019 *.user-5-173-240-237.play-internet.pl

1
Witam.Nie zdecydowałem się na współpracę z prostych wyliczeń wynika , że propozycja 12000 +3000 to słabo. Potrzebne jest minimum 4 osoby minimum 4000 tys zł na osobę całkowity koszt pracodawcy dla pracownika 2100 zł na rękę jako 4 osoba pracuje pracodawca więc zarabiasz teoretycznie na tym poziomie. Ale 4 x 4 to 16 tys a nie 15 ! A ludzie muszą dzisiaj zarobić co najmniej 2600 na rękę z perspektywą premii z 400 zł średnio!!! Dodatkowe premię za sprzedaż to słabiutka pozycja w rozliczeniu. Koszty początkowe twój czas pracy - organizacja pracy , nadzór wewnętrzny , zewnętrzny koszt szkoleń badan pracowników , koszt transportu - szkolenie , koszt badań lekarskich dzisiaj to około w moim przypadku 2100 zł (szkolenie ajenta w odległej miejscowości plus jakiś tam egzamin). Oferowali mi placówkę od zaraz więc okres miesięczny wypowiedzenia ajentowi bez uzasadnienia , generujący ogromne nagłe koszty ... dotyczył by również mnie po zawarciu umowy !!! Do wglądu w umowę nie doszedłem ale można sobie wyobrazić jej jednostronność :-) Żabka niewiele oferuje , za iluzoryczne "zyski" . Wysokość płac zmienia się z miesiąca na miesiąc kompletnie nie nadążają za rynkiem.Na samych dniach świątecznych nie pociągną bo więcej jest dni powszednich ! Gdyby podzielili się uczciwie zyskiem z ajentami , urealnili by umowy to by ruszyło.Jak na razie nie mają szczególnej oferty gonią za konkurencją oferując to samo , są spóźnieni z ofertą to wszystko załatwili by ajenci gdyby dać im trochę decyzyjności ! Wygląda na to , że poważną pozycją zysku Żabki jest kasa z nagle odbieranych sklepów ajentom ... można wyczytać w opiniach ajentów o jakiś obciążeniach na astronomiczne kwoty z weksli !!!!!

Robreto90 26.02.2019 *.ip-160-182.isp.webteam.pl

3
Zdecydowanie odradzam. Biznes nie warty tych zarobków.

Mairro 15.03.2019 *.ip-160-182.isp.webteam.pl

3
Zdecydowanie odradzam , szkoda czasu.

Robert Aleksander Mielczyk 29.03.2019 *.194.99.105.107

3
Chcialem miec własny biznes i wybrałem zabke poniewaz jest juz znana. Własny lokal prowadze juz 3 miesiace i jak narazie zatrudniam 2 osoby i wszystko spoko.

kinga1991 23.04.2019 *.mail.pragma.pl

3
Słyszałem, że się nie opłaca

Robert Aleksander Mielczyk 24.04.2019 *.31.179.155.162

3
Jestem franczyzobiorcą już od kilku lat i jestem zadowolony. Swoje zarabiam, prowadzę sklep tak jak chciałem. Nie zmieniałbym niczego

Robert Aleksander Mielczyk 25.04.2019 *.31.179.155.162

3
Moim zdaniem warto, sklep jest trochę łatwiej prowadzić, o klientów za bardzo martwić się nie trzeba, całkiem spoko ten biznes się kręci

Robert Kołodziej 30.04.2019 *.31.179.155.162

1
moim zdaniem warto, sklep się fajnie rozwija, póki co jest dobrze, ja tam jestem zadowolony ze współpracy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.