Forum: Auto detaling 1475

szymon 16.12.2010 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12

Czy w średniej wielkości mieście, znajdę odbiorców na Auto Detailing?

Na 100%, w moim mieście nikt nie prowadzi takiej działalności. Chodzi oczywiście o franczyze. Czy ktoś prowadzi/prowadził taki biznes? 

juventinio2603 17.12.2010 *.siec.realestate.net.pl

59
a są takie systemy franczyzowe? nieorientuje się w temacie ale wydaje mi się, że nie ma. Na tym portalu napewno nie ma.

szymon 20.12.2010 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Chodzi mi dokładnie o franczyzę tej firmy: http://carnauba.pl/cooperation/show/id/26/franczyza-carnauba.html Systemu jeszcze dokładnie nie rozpoznałem. Bardziej chodzi o weryfikację czy to się opłaca.

Sliczna 21.12.2010 *.affa121.neoplus.adsl.tpnet.pl

9
Interesuje mnie dokładnie ten sam temat. Moje miasto liczy ponad 300 tysięcy mieszkańców. Nie ma tutaj ani jednego salonu, który realizuje auto detailing i smart repair(przynajmniej wypromowanego). Widzę szasne - co myślicie?

szymon 21.12.2010 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Chcesz działać w formie franczyzy, tak jak ja? Moje miasto liczy około 200 tysięcy mieszkańców. Warunki mamy całkiem zbliżone. Jutro będę rozmawiał z kimś z branży, wtedy napiszę ci nieco więcej.

Sliczna 27.12.2010 *.adum34.neoplus.adsl.tpnet.pl

9
Napisz co się dowiedziałeś - temat bardzo mnie interesuje, a brakuje mi wiarygodnych źródeł informacji. Mało doświadczonych osób na necie ;/

szymon 03.01.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Co się dowiedziałem? Mam duże szasne, a w branży jest jeszcze miejsce na wiele firm. U mnie nie ma żadnego warszatatu/firmy, które wykonywałyby takie usługi (chyba, że nikt o nich nie słyszał). Znajomy ma za sobą 3 lata w tej branży. Powiedział mi, że Carnauba jest ceniona  i spokojnie mogę działać pod nimi. Powinno być ok. Szczerze mówiąc to bardzo mocno mnie podbudował.

Sliczna 06.01.2011 *.maluch.pcz.pl

9
Skoro jesteś pewny biznesu to próbuj. Nie ma sensu zwlekać - możę ci się uda?

riczi23 09.01.2011 *.87-207-86-137.dynamic.chello.pl

11
Witam. Ja tez poczyniłem kroki w kierunku otwarcia mobilnej myjni. Prognozy jak najbardziej optymistycznie. Pierwsi klienci już sami deklarują stałą współpracę. Wystarczy minimum 130 aut na m-c. Jeśli bedziesz operatywny wyjdziesz ładnie. Moje miasto ma niespełna 160 tyś ludności, ale też są miasta ościenne. Też wchodzę na rynek jako pierwszy w moim mieście.

szymon 12.01.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Riczi - chętnie powymieniam z Tobą doświadczenia. Zdecydowałeś się na franczyze? Ja już jestem po rozmowach z Carnaubą - warunki są naprawdę bardzo dobre. O pierwszy stałych klientach jeszcze nie myślę - najpierw muszę załatwić wszystkie kwestie formalne.

Sliczna 13.01.2011 *.maluch.pcz.pl

9
Riczi - również bardzo chętnie wymienię z Tobą doświadczenia. O jakim mieście dokładnie piszesz? Czy w Twoim mieście ludzie mają kasę?

riczi23 15.01.2011 *.87-207-86-137.dynamic.chello.pl

11
Witam Szymon, Śliczna. Otóż nie wchodzę w żadną Franczyzę, aczkolwiek jak ktoś ma mało kasy to ta forma jest OK. Zakupiłem dwa świetne urządzenia a właściwie zadatkowałem, bo czekam na dotację z PUP. W sumie całość nie powinna przekroczyć trzydziestu tyś. zł. Jeszcze myjnia nie otwarta a pierwsze rozmowy w moim mieście przy zakładaniu biznes-planu pokazały, że zainteresowanie jest ogromne.( już na wstępie przy załatwianiu formalności jakby od samoś ci utworzyła się lista potencjalnych moich klientów ). Nie mam więc obaw, że mi coś nie wypali. Na jedno muszę Was uczulić: zanim podejmiecie jakiekolwiek kroki , musicie znać temat. Ludzie zainteresowani waszą przyszłą usługą zadawają wiele pytań, na które trzeba umieć odpowiadać bez zająknienia.( Ja np: przygotowałem sobie taka ulotkę i orientacyjną tabelkę cen za swoje przyszłe usługi na przenośnym dysku, a jak wiecie, gdziekolwiek teraz się wchodzi, jest komputer no i wszystko w tym temacie). Oczywiście aby otworzyć taką mobilną myjnie warto poszerzyć ją o dodatkowe usługi  w formie pełnego detalingu. A to już kwestia paru złotych dodatkowo. Pochodzę ze śląska okolice Katowic. Jeśli na coś tu się przydałem to się cieszę i życzę powodzenia !, Nie ma co czekać!, praca ciężka ale opłacalna!. Jeśli macie jeszcze pytania chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam :)

szymon 17.01.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
Ja zdecydowałem się na franczyze z prostej przyczyny - marka. Działając pod Carnauba Auto Detailing wprawdzie działam pod kimś, ale marka nie jest anonimowa. To wszystko co piszesz wygląda bardzo optymistycznie, ale nie sądzę, byś od razu miał ogromną licznę klientów. Nie wydaje mi się, że będzie tak łatwo, ale to dopiero pokaże czas, kiedy już rozpoczniesz działania. 30 tyś? Czyli rozumiem, że posiadasz własny, odpowiedni lokal do zorganizowania salonu?

juventinio2603 17.01.2011 *.apn-77-112-236-55.dynamic.gprs.plus.pl

59

ale Szymonie bedziesz brał FRANCZYZE czy tylko PODEJMUJESZ WSPÓŁPRACE? bo jak rozmawialem z przedstawicielem carnauby to 2 rozne rzeczy!

chyba ze to Ty otwierasz w salon w środę w Łodzi ;) 

riczi23 18.01.2011 *.87-207-86-137.dynamic.chello.pl

11
Tak, można powiedzieć, że tak...wynajmę u przyjaciela dobrze usytuowany lokal, który stoi pusty a do mojej działalności w sam raz. Piszesz o marce? nie marka da ci klientów tylko twoja ciężka, odpowiedzialna praca!. Owszem, możesz zdobyć szkolenia w tej firmie, ale pracować dla kogoś, by wyrobić mu jeszcze lepsza renomę?... Jak się sumiennie przyłożę, to kto wie czy moje logo nie będzie  bardziej znane i cenione w moim mieście i ościennych. Nie potrzeba mi rozgłosu na całą Polskę, chyba,że - po pewnym czasie będę chciał rozbudować własną sieć profesjonalnych usług nowoczesnego detailingu........itd. Niezapominaj też, że uruchamiam mobilną bezwodną i parową eco-myjnię, a to przy każdej rozmowie z klientem robię sobie darmowo reklamę na inne usługi. niw chciałbym, żebyś pomyślał, że się wymądrzam. Po prostu tak myślę i myślę, że to logiczne. Pozdrawiam

szymon 18.01.2011 *.host-83.2.11.227.tvksmp.pl

12
juventinio2603 --> franczyza ;-) Do Łodzi mam daleko, więc to raczej ktoś inny. 

MARTIN 15.02.2011 *.89-77-155-217.dynamic.chello.pl

1
Witam co sadzicie o systemie DR.AUTO.Mają calkiem niskie koszty początkowe,myślicie że coś się za tym kryje?

Weso 09.04.2011 *.87-206-31-55.dynamic.chello.pl

1
witam, zaczal juz ktos dzialac pod szyldem carnauby?, jak sie uklada współpraca?:) chetnie wyslucham bardziej doswiadczoncyh:) pozdrawiam

Daniel DB 17.03.2017 *.160.83.30.194

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

Imbryk 25.04.2017 *.komp-46-253-219-79.protonet.pl

6

autodetailing jest popularny dużo osób rozkręca ten biznes :D może warto

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.