Forum: United Chicken - zna ktoś ? 1475

Lukas68 17.12.2010 *.c122-153.icpnet.pl

2

Witam,

czy ktoś zna sieć United Chicken ?

pozdrawiam

Łukasz 

zjednoczony kurczak 17.12.2010 *.user-46-112-83-166.play-internet.pl

2

Ja znam a co??

azja 17.12.2010 *.host-89-228-132-92.gorzow.mm.pl

11
to się wypowiedz , a nie odpowiadasz pytaniem na pytanie

Lukas68 20.12.2010 *.c122-153.icpnet.pl

2
Jeżeli macie ciekawe informacje to napiszcie. Szukam od jakiegoś czasu biznesu w gastronomii. Pizzeri jest bardzo dużo, to samo z Kebabami, hamburgerami itd. Kurczak to tylko kfc, ale oni nie dają franczyzy. Dlatego myślę nad United Chicken.

Gabbana 22.12.2010 *.77-253-192-66.adsl.inetia.pl

2
skoro się interesujesz to powinieneś wejść na ich stronę internetową www.unitedchicken.pl jest tam troche informacji ale przedewszystkim jest kilka filmów z ich lokali no i kontakt gdzie dowiesz się więcej.

zjednoczony kurczak 24.12.2010 *.user-46-113-252-74.play-internet.pl

2

No ja tam pracuje a czego konkretynie chcesz sie dowiedziec??

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.