Forum: Portale reklamowe 1459

Tao 17.03.2011 *.47-180-78-94.net.stream.pl

2
Chciałabym poprawić swój wizerunek w internecie a własciwie go stworzyć, polecicie może jakieś dobre serwisy reklamowe? Najlepiej tanie, z góry dziękuję

ulrichts 18.03.2011 *.89-74-51-177.dynamic.chello.pl

5
Osobiście korzystam ze strony http://www.infozysk.pl ale jak poszukasz to trochę innych ciekawych propozycji też znajdziesz

loko26 19.03.2011 *.ebr85.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Zdecydowanie polecam usługi marketingu społecznościowego. Dobra i w miarę tania agencja potrafi wiele zdziałać na tej płaszczyźnie.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.