Forum: Fotolook Ltd. 1459

marcin72 07.10.2011 *.81-219-152-233.geckonet.org

1

witam,

interesują mnie informacje dotyczące słowackiej firmy fotolook ltd., firma ogłasza się w tym serwisie i planuje wejść na polski rynek, jeśli ktoś chciałby podzielić się swoją wiedzą to z góry wielkie dzięki.

druga sprawa to sam rynek automatów do zdjęć, na polskich stronach w zasadzie nic nie ma ten temat, z tego wnioskuję, że biznes nieopłacalny albo jeszcze nietknięty, może ktoś miał styczność z takimi automatami i może coś napisać na ten temat ?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.