Forum o artykule: Skuteczna i tania reklama małej firmy 1475

angie.w 18.09.2013 *.apn-77-113-66-172.dynamic.gprs.plus.pl

1

Muszka, ja korzystam z tidemobile.pl jak sama chcesz dzialac to jest dobre o tyle ze masz strone online na ktorej sama wprowadzasz swoja baze klientow i wysylasz do nich masowo mejle i smsy. Mi zrobili fajna rzecz, bo w bazie odmienili mi imiona. wysylac moge wiadomosci zwracajac sie po imieniu i np. do osób z okoliy sklepu. dlatego mi sie podoba. sama bym tak nie potrafila zrobic, a tak wysylke robie sama a wyglada to profesjonalnie. no i nie wysylam sms i mejli jak popadnie, tylko do klientow z okolicya to zawsze oszczednosc. korzystalam tez z smsapi ale mejle + sms sprawdzaja mi sie lepiej.

Kazek 24.09.2013 *.77-254-66-236.adsl.inetia.pl

2

możesz spróbować umieścić siedzibę w rozpoznawalnym miejscu np. wynajmując adres w biurze wirtualnym , ja mam swoją firme zarejestrowaną na Świdnickiej 39 we Wrocławoi

Franek Kiet 24.09.2013 *.ip-213-77-122-166.static.entel.pl

1

Według mnie najlepszym rozwiązaniem do zwiększenia ilości odwiedzin jest wybór odpowiedniej firmy pozycjonującej. Mniej więcej pół roku temu polecono mi firmę DAMTOX, od tamtej pory nie muszę się już martwić o odpowiednie pozycje moich fraz dotyczących stron internetowych, gdyż znajdują się jedynie w TOP5.

kunas 27.09.2013 *.amq242.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Poczytaj na http://www.webmetrics.pl/ jak skutecznie podejmować decyzje. Dzięki analityce internetowej możesz skutecznie i tanio reklamować swoją firmę.

kunas 27.09.2013 *.amq242.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Ja polecam poczytać o analityce internetowej. Jest to pomocne w podejmowaniu decyzji i ograniczenie kosztów reklamy.

Artur M 01.10.2013 *.77-253-105-223.adsl.inetia.pl

2

1. zrób krótki film reklamowy o swojej firmie i korzyściach dla klienta

2. załóż konto na youtube, umieść tam film

3. opisz, otaguj, prześlij do znajomych w social media

4. wypozycjonuj film - to prostsze niż myślisz.

w razie problemów chętnie pomogę -> za free.

robpert 21.10.2013 *.apn-46-169-75-35.dynamic.gprs.plus.pl

11

Ja bym zaczął od stworzenia całej identyfikacji wizualnej i produkcji materiałów. Wszystko musi być ze sobą spójne, podobnie jak strona internetowa i ewentualne profile w mediach społecznościowych. Ja jak otwierałem swoją firmę, to zleciłem te prace agencji Babilon Media, może odezwij się do nich. Mają całkiem przyzwoite ceny, a robotę robią świetną.

wawa 23.10.2013 *.ipc26l13.sanok.biz

3

Najlepsza formą reklamy dla firmy jest internet. Polecam produkty firmy NEOPAK: http://www.neopak.pl/worki-worek-big-bag-bagi-kontenerowy-na-gruz

piotr84 24.10.2013 *.5-57-161-81.internetia.net.pl

19

Witaj

Czym zajmuje sie twoja firma?

Uogulnić sie tu nic nieda

pozdrawiam Piotr

robpert 28.10.2013 *.apn-46-169-93-123.dynamic.gprs.plus.pl

11

Czym by się nie zajmowała, to są pewne scheamty i zasady, które sprawdzają się w każdej branży. Oczywiśćie fajnie wyjść z czymś nowym, odpowiednio dopasowanym do konkretnej grupy docelowej, ale takie działania warto zostawić agencjom kreatywnym jak wspomiane przeze mnie Babilon Media. Firmy, te są na bierząco z najnowyszymi trendami i potrafią zaproponować rozwiązanie, o króych istneniu nawet nie wiedzieliśmy.

kunas 19.11.2013 *.bwl215.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Grunt to dziś reklama online. Na początek trzeba wybrać odpowiednią domenę pod stronę www - fajny pomysł to końcówka firmowej domeny w postaci firma.pl. Jak ma się domenę to wybieramy hosting i potem można budować stronę - najlepiej unikalną nie z gotowca, no a potem to już tylko pozycjonowanie, katalogi, blogi, ogłoszenia - dużo na temat reklamy internetowej można sobie w necie poczytać.

Dag574 20.11.2013 *.77-253-112-100.adsl.inetia.pl

1

reklama to też pozycjonowanie

pomysłowy 22.11.2013 *.agdu190.neoplus.adsl.tpnet.pl

6

Wiesz, sporo zależy od tego, w jakiej branży działasz, jaki masz budżet i do kogo chcesz dotrzeć z tymi działaniami reklamowymi. Nie ma moim zdaniem jednej skutecznej metody, najlepiej korzystać z kilku różnych naraz – ulotek, pozycjonowania, gruponów, itp. Jeżeli działasz w branży sprzedaży, to warto zastanowić się nad animacją sprzedaży, bo bez tego ciężko teraz walczyć z konkurencją.

ProMember 29.11.2013 *.192.166.203.130

2

Nie ma jednego najlepszego sposobu na reklamę w internecie. Skuteczność kampanii zależy od umiejętnego połączenia kilku form reklamowych. Ważne, aby prowadzone działania były zsynchronizowane ze sobą a badania pokazują, że najskuteczniejsze formy to: pozycjonowanie, płatne linki, email marketing i media społecznościowe. Polecam wpis na ten temat: http://freshmail.pl/blog/wiedza-i-raporty/najskuteczniejsza-forma-reklamy-i-promocji-w-internecie/ - Skuteczna forma reklamy internetowej.

Tomek-Studio72 06.12.2013 *.user-164-127-183-79.play-internet.pl

1

podstawowe pytanie : co sprzedajesz i komu ?

otakie 10.12.2013 *.77-252-240-234.ip.netia.com.pl

1

W zależności od budżetu można znaleźć w internecie formę reklamy, która przyniesie największe korzyści. Przydatne są strony skierowane na promocję małych firm i zawsze też warto się "oczytać" w temacie :)

kunas 02.01.2014 *.aaon32.neoplus.adsl.tpnet.pl

50

Jeśli szukacie profesjonalnej firmy zajmującej się marketingiem w wyszukiwarkach to sprawdźcie visomedia. Grono specjalistów skutecznie i szybko wyniesie stronę www na szczyty wyszukiwań w wyszukiwarce. Bardzo atrakcyjna i skuteczna reklama w internecie.

mariusch 15.01.2014 *.apn-46-76-113-169.dynamic.gprs.plus.pl

1

moim zdaniem fajnym pomysłem są różnego rodzaju materiały reklamowe, ja zamawiałem podkładki pod mysz i klienci, którzy je otrzymali często wracali do mnie (łatwo wtedy zapamiętują firmę)

DeI 22.01.2014 *.89.191.129.123

2
Witam Jeśli szukasz strony która wypromuje twoją firmę mogę ci polecić firmy.net dają ci darmową reklamę. Co miesiąc prawie 5 tysięcy firm dodaje się do katalogu samodzielnie bo uważają go za doskonałą formę promocji. Dzięki darmowym wizytówkom, firmy są widoczne w katalogu branżowym Firmy.net, odwiedzanym przez ponad sto tysięcy użytkowników dziennie, 21 portalach partnerskich (np: Money.pl, INFOR.pl) oraz we wszystkich najważniejszych wyszukiwarkach na polskim rynku.

Severino 23.01.2014 *.ip565183eb.adsl-surfen.hetnet.nl

5

A o Trusted Trader słyszeliście? Też fajny pomysł na reklamowanie firmy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.