Forum: Sklep z tanią odzieżą sportową - moda 114

renatast 07.03.2018 *.91-223-64-111.static.sl-net.pl

7

Wolę dopłacić raz a dobrze za oryginalną niż co chwilę dopłacać i zamawiać syntetyczną odzież.

Jane 09.03.2018 *.178.252.11.64.internetia.net.pl

62

Naprawdę porządna odzież sportowa tania nie jest, chyba że trafi się na jakieś wyprzedaże.

Monika Krystiańczyk 26.07.2018 *.178.43.15.198.ipv4.supernova.orange.pl

3
Ja ostatnio przekonałam się do sklepu Martes Sport, mają całkiem niezłe ciuszki w dobrych cenach, a kupić możesz zarówno stacjonarnie jak i internetowo.

Zonia 29.08.2018 *.public-gprs370366.centertel.pl

13
Jak dla mnie Decathlon wygrywa pod względem butów. Szczególnie tych do biegania - mają naprawdę super produkty w przystępnych cenach :)

Gus!a 06.11.2018 *.89-74-127-245.dynamic.chello.pl

73
Wszelki outlety są dobre, jak szuka się odzieży sportowej. tutaj nie zmienia się szybko moda.

tert34 19.11.2019 *.91-90-190-170.noc.fibertech.net.pl

2
Jestem od kilku miesięcy zadowolonym klientem sklepu 11teamsports. Mają fajne, markowe produkty, ale nie mogę narzekać na to, że przepłacam - niezależnie czy kupuję buty dla siebie czy dla synów :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.