Forum: Franczyzodawca na rynku Wielkiej Brytanii 1459

vermi 06.02.2012 *.jvo226.internetdsl.tpnet.pl

1

Witam

Poszukuję informacja odnośnie zasad panujących w Wielkiej Brytanii przy wchodzeniu do grona franczyzodawców. Czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie jakie są zasady pozostania franczyzodawcą ? Czy trzeba, tak jak w Polsce, mieć doświadzczenie min. 12 misięcy ?

Proszę o odpowiedź. 

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.