Forum: Niezależne sklepy będą coraz silniejsze 1459

Laser26 26.03.2012 *.77.252.244.16

5
Osobiscie przestrzegam wszystkich przed przystąpieniem do tej sieci. Bylem franczyzobiorcą tego nieuczciwego Twora. jedyna pamiątka jaka po groszku mi pozostała to zapłata 10 000 zł kary za naruszenie jednego z punktow sprytnej umowy franczyzowej. głównym celem tej sieci jest pompowanie sprzedaży ich hurtowni zapewne wiecie jakich :) na początku dużo obiecują abyś tylko do nich przystapił......... i cię mają wypracowujesz obroty robisz gazetki a z tego co wypracowałeś jakieś 70 - 80 % przejmuje centrala jeśli chcecie wiecej informacji : mój email stokowskik@gmail.com

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.