Forum o artykule: InwazjaPC upada 1459

Daniel.B 04.04.2012 *.088156147167.stargardszczecinski.vectranet.pl

6
W lutym dokonałem zakupu u Pana Krzysztofa Seweryna... do dziś nie dostałem ani komputera ani zwrotu pieniędzy. A teraz czytam ten artykuł o zablokowanych dostawach. Czy to znaczy że w momencie gdy dokonywałem zakupu Pan Krzysztof Seweryn doskonale wiedział o tym, że nie dostarczy tego produktu? Czy wiedział też że nie zwróci pieniędzy? Jeśli tak to jak nazwać takie postępowanie? Dla zainteresowanych link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2121682371 Nick na Allegro \"sprzetkom\" - zdecydowanie odradzam.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.