Forum: Attrattivo - zna ktoś firmę? 1459

gołąb 26.08.2012 *.apn-46-76-142-209.dynamic.gprs.plus.pl

1
Czy ktoś coś słyszał o tej firmie? Wiem, że w Częstochowie jest jeden sklep tej marki. Jak wygląda współpraca z nimi i jakiej jakości mają ciuchy?

Alex13 14.09.2012 *.94-40-12-66.tktelekom.pl

3

Witam,

Myślę że ciężko będzie uzyskać informacje na temat współpracy z firmą Attr@ttivo gdyż z tego co widzę jest to system nowy na polskim rynku,pewnie najlepiej byłoby się skontaktować z samą firmą lub z jakimś sklepem w Czechach gdzie jest ich wiele i można się łatwo dogadać.Napewno jest to poważna firma skoro ma sklepy firmowe w wielu krajach Europy oraz w Arabii Saudyjskiej nie może być inaczej.Ich sklepy wyglądają świetnie a odzież jest bardzo wysokiej jakości.Znam tę markę gdyż mieszkałem w Grecji wiele lat i moja żona ubierała się właśnie w attr@ttivo.Pół jej szafy zajmuje ich odzież i buty mimo że już trochę czasu temu wróciliśmy do Polski nie widzę żeby coś wyrzucała więc jest ok.Fajnie że ta marka przyszła do Polski,ma super ciuchy i w Grecji sklep firmowy attr@ttivo można spotkać wszędzie i robi super reklamy w TV.Może otworzą butik gdzieś bliżej nas(północna Polska) gdyż do Częstochowy mamy za daleko.Mam nadzieję że pomogłem.

weronika 19.09.2012 *.ebj67.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Chodzi o nich? [url=http://fashion-island.pl/pl/strona-glowna/78-aktualnosci/86-attrattivo-w-czestochowie.html]link[/url]

Alex13 24.09.2012 *.94-40-12-66.tktelekom.pl

3

Chyba o nich: www.attrattivo.gr.

To co wysłałaś to ich przedstawiciele w Polsce.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.