Forum: m-punkt czyli komórka w plusie +akcesoria 1475

frank 24.07.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

no właśnie co o tym sądzicie?Najlepiej ci co się z tym zetknęli lub stykają na codzień. Co poradzić potencjalnemu biorcy jakim jestem.dzięki serdeczne

worq 24.07.2003 *.pg158.gliwice.sdi.tpnet.pl

-rynek telefonow dosyc nasycony (ok. 14 mln Polakow ma juz komorki)
-rynek sprzedawcow GSM rowniez sie zageszcza (i niech nikt nie porownuje polskiego rynku do zachodniego, bo przeciez trzeba wziasc 1 zasadnicza poprawke: Polacy zarabiaja 4-5 krotnie mniej)
-poza tym chociaz ostatnio cos drgnelo znajdujemy sie nadal w gospodarczej stagnacji i konsumpcyjnym dolku
-najwazniejsza jest lokalizacja potencjalnego punktu i sila nabywcza lokalnej spolecznosci oraz stopien zageszczenia konkurencji
-ale oczywiscie do odwaznych swiat nalezy
Powodzenia!

kwant 27.08.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

zapraszam do polemiki wszystkich ktorzy mają styczność z tą firmą. Proszę o szczere opinie dla potencjalnego fran-biorcy w mieście 60 tys. mieszkańców .dzięki

litrow 28.08.2003 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

nie wiem nic ale sam jestem ciekawe dlatego równieź przyłączam się do prośby poprzednika i z niecierpliwością czekam na info i porady

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.