Forum: Ship Center - usługi dla firm i klientów ind. - usługi dla biznesu 62

asjob 14.06.2014 *.89-64-142-142.dynamic.chello.pl

2

Muniek, Obiektywny Komemntator - w zupełności macie rację. Tez obserwuję ten portal i śmiać mnie się chce jak takie firmy mają czelność oferować system franczyzowy. Teraz pojawił się jakiś ipowiat - 8000 tys. wpłata za zwyły portal ogłoszeniwy, który mozna kupić za 500 zł - normalnie masakra, a tak nawiasem uzytkownicy z "adsl.inetia.pl" dali by sobie spokój z poszukiwaniem opini, a po prostu niech bronią swojego sytemu jak potrafią :))

ciekawa 07.07.2014 *.ens190.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Witam wszystkich.Zastanawiam się nad otwarciem punktu,jednak mam wątpliwości-waham się -wiecie jak to jest.Wpisów sporo ,jednak nic z nich konkretnego nie wynika-każdy chwali swoje.Czy znajdie się ktoś,kto udzieli rzetelnej rady?

bogdan83aw 13.07.2014 *.77-255-92-94.adsl.inetia.pl

2

Witaj,

Jestem w tej samej sytuacji co ty, jednak nie wiem czy warto patrzyć na komentarze - każdy się reklamuje oraz drugi to neguje, jednak w czasie rozumów odnoszę bardzo dobre wrażenie, dzwoniłem też do kilku franczyzobiorców, i mówią żę fakt to zależy od rynku, ale generalnie na plus.

johny 30.07.2014 *.apn-95-41-55-103.dynamic.gprs.plus.pl

1

Chciałem wysłać paczkę przez Ship Center w Dąbrowie Górniczej, ale nie znalazłem już ich punktu w tym mieście. Wcześniej był na ul. Augustynika, ale teraz widać, że wszystko już pozamykane i lokal pusty chyba jest. Szkoda bo oferta dobra była, można było wysłać paczkę poprzez kilka firm kurierskich.

kazan 31.07.2014 *.pc-114-104.strong-pc.com

1

Banda naciągaczy! Rozmawiałem z kilkoma punktami - wydali kupę kasy, a zaden nie wyszedł jeszcze na swoje. Połowa z kwoty inwestycji to nic nie warta licencja chyba że na "zadłużanie". Licencje to może McDonald oferować, a nie jakiś Shipcenter z Koziej Wólki, o którym nikt nic nie wie i w życiu żyjącym nic nie słyszał. 3 punkty już padły!!!! Też mi franczyza!

Muniek 06.08.2014 *.awa18.internetdsl.tpnet.pl

12

Przecież od dawna pisałem o tym, że to naciąganie na jakąś fikcyjną licencję. NIKT NIE ZNA FIRMY ONAZWIE SHIP CENTER W POLSCE!! Jak można płacić za licencje czegoś, czego nikt nie zna? Z logo to ja mogę zapłacić McDonaldowi, Coca Coli a nawet firmie 4F, bo to są loga, które zna większość z nas. Jest wiele firm, które oferują 0 zł wejścia w ten biznes i pobierają jedynie procent od obrotu i to jest uczciwe. Już inną kwestią jest to, że z tego naprawdę ciężko jest wyrzyć, trzeba mieć dodatkowe usłi, ok SC je ma, ale to wszystko można sobie załatwić samemu, trzeba tylko trochę czasu i chęci, a jak ktoś nie ma chęci to traci kasę, proste ;)

ShipCenter 12.08.2014 *.77-255-92-94.adsl.inetia.pl

9

Witamy,

Każdy w internecie ma swoje opinie i każdy może wykonać telefon do naszych franczyzobiorców i zapytać o biznes. Nigdzie nie ukrywamy, żadnych kontaktów. Każdy kto jest zainteresowany otwarciem nigdy nie spojrzy obiektywnie na komentarze pozytywne oraz negatywne, bo te może dodać pierwszy lepszy laik. Dlatego szczerze pozdrawiamy KONKURENCJĘ i życzymy wielu sukcesów w drodzę do tworzenia sieci z takim podejściem.

Zespół Ship Center

Muniek 14.08.2014 *.awa18.internetdsl.tpnet.pl

12

Tak jest, jestem Twoją konkurencją - prawda, gadajcie sobie dalej - ale dobrze wiecie, że robicie z ludzi jeleni i zabieracie im oszczędności, tzn. oni sami dają - nie zarzucam Wam oszustwa ani nic. Jak to mówią ludzie, jak są jelenie to trzeba ich golić. Prowadzę firmę od dawna, ale mam sklep internetowy, długo sam na wszystko pracowałem, a nad franczyzami myślałem i jak widzę takie kwiatki to mi się chce śmiać. Nie mam nic wspólnego z Waszą branżą, chodzmi mi tylko o to, że zakłądacie firmę, nie macie żadnych osągnięć i od razu franczyza, czyli tak naprawdę szukacie jeleni, którzy dadzą Wam kasę na ten eksperyment, jak nie wyjdzie to oni zostaną z niczym, a wy z kasą. To w sumie lepsze od kredytu :)

Pokażcie mi po prostu wykaz jak dzałają placówki, bo jakby działały świetnie, gwarantuję że byście o tym pisali wszędzie i chodzili dumnie jak koguty. 

Mar Pich 02.02.2015 *.cpc1-bsfd8-2-0-cust55.5-3.cable.virginm.net

15

W swoim ogloszeniu franczyzowym opisuja swoje wieloletnie doswiadczenie w branzy gdzie firma Ship Center powstala w 2013. To juz mi wystarczy! Zaklamanie i nic wiecej, jak mozna oferowac franczyze tz. znanej marki ktora jest na rynku ledwo ponad rok?? Franczyza powinna byc regulowana jakimis przepisami tj. np. firma ktora oferuje franczyze powinna mniec przynajmniej 10 wlasnych punktow i powiedzmy 10-50 milionow PLN wlasnych srodkow, wtedy wiadomo ze firma jest obrotna i mozna podjac ryzyko. Taka firma jak ship center zapewne sama na siebie nie moze zarobic to wymyslili sobie ze beda doic franczyzobiorcow ktorzy zainwestuja oszczednosci zycia bo jakis baran naobiecuje im zlote gory. To samo dotyczy sie innych firmy ktore bez znanej marki obraly taki model biznesu, zarobek tych firm opiera sie nie na swiadczonych uslugach a na sprzedanych franczyzach. Smiech na sali.

zuzia.gola 15.04.2015 *.abll33.neoplus.adsl.tpnet.pl

55

Jeżeli planujesz sprzedaż przez internet, to warto zaopatrzyć się w wirtualne biuro. Ciekawą ofertę ostatnio widziałam na: http://www.chmielna2.com, godna uwagi. Takie biuro na pewno pomoże uwiarygodnić twoją firm, a także zwiększyć ilość klientów w jakiś sposób.

JacekL 22.07.2015 *.user-94-254-129-8.play-internet.pl

5

Rozważam wejście we franczyzę Ship Center lub SklepReklamowy.pl Kontaktowałem się już z 2 firmami i mam dylemat. Sklep Reklamowy to bardziej prawdziwa agencja reklamowa i ma zdecydowanie bogatszą ofertę reklamową i dużo niższe ceny oraz jest dłużej na rynku. Ship Center natomiast ma usługi kurierskie i wirtualne biuro oraz więcej punktów w Polsce.

Co myślicie?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.