Forum: Szukam inwestora 1459

Karol Strzelec 29.03.2014 *.89-79-155-247.dynamic.chello.pl

1

Szukam inwestora/inwestorów do rozszerzenia działalności w branży wellness i używek.

Kto ma doświadczanie lub zetknął się z tymi branżami to mocno się zdziwi widząc je w zestawieniu jednak na tym polega hit.

Inwestycja jest niewielka za godziwy procent, zainteresowanych proszę o kontakt.

kl.strzelec@gmail.com

firmakoga 30.03.2014 *.user-164-126-77-206.play-internet.pl

2

Szukam inwestora, mam dobry pomysł ale brakuje kapitału, wszytkie informację prześlę na maila.  damianpluta81@gmail.com

toddler00 23.01.2019 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

2
Szukamy inwestora, jesteśmy parą psychiatrów, którzy chcą otworzyć własną działalność. Należymy do grupy specjalistów psychoterapia kraków. Zainteresowanych proszę o wiadomość na priv.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.