Forum: Strona internetowe dla gastronomii i cateringu - gastronomia 214

Adam90 29.08.2014 *.agft76.neoplus.adsl.tpnet.pl

1

Do tej pory prowadziłem mały lokal gastronomiczny. Jednak chce rozpocząć działalność na szerszą skalę czyli chcę otworzyć quasi „catering” ( połączenie lokalu z możliwości dostawy do domu). Poszukuje firmy która stworzy mi stronę www a także rozreklamuje w internecie moje usługi.

Adam z Krakowa

js-promotion 05.09.2014 *.87-206-138-119.dynamic.chello.pl

1

Witam,

Mieszkam niedaleko od Krakowa w Jaworznie.

Pomagam małym firmom od zera dopasować ich stronę www do branży w której działają

pozycjonując ją w Google, dzieki czemu po kilku miesiącach

uzyskują dodatkowych klientów z internetu.

Jeżeli chodzi o koszty to jest to 1000 zł za stworzenie strony plus 250 zł miesięcznie

za promowanie firmy w internecie. Umowa na conajmniej 12 miesięcy.

Ze swojej strony jako wartość dodaną oferuję wiedzę z zakresu marketingu

i nowoczesnych technik promocji w Google.

Zbliża się koniec roku a z tym możliwość uruchomienia strony w najgorętszym okresie.

pozdrawiam

Jarosław Ślamczyk

Majka Leśniewska 10.11.2014 *.host-176-221-121-199.dynamic.mm.pl

9

Czy nie lepiej byłoby może zainwestować w reklamę na facebooku? Jest to bardzo skuteczne poneiważ obecnie praktyczni każdy ma konto na tym portalu i jedanak znalezienie informacji o Twojej firmie właśnie w ten sposób będzie o wiele prostsze.

Sama prowadzę swój mały punkt gastronomiczny i fan page prowadzi mi ta firma:

http://thinkthings.pl/ - unowocześnili nieco wygląd samej strony, który jest o wiele bardziej korzystny. Strona prowadzona jest również z dużą regularnością.

Michał37 25.11.2014 *.89-74-4-182.dynamic.chello.pl

1

Polecam firmę Dual System, moją strone wykonali bardzo dobrze, czuwają nad nią i wszelkie zmiany sa szybko wprowadzane. Oprócz tego ostatniio poszerzyliśmy współpracę o pozycjonowanie i też jestem bardzo zadowolony z efektu.

Helena28 03.04.2015 *.host-195-189-88-70.net-bis.eu

9

Z tego co się orientuję to np. tutaj można dostać www.hoteltex.pl/pl/serwetki-gastronomiczne czy obrusy także chyba przy wyposażenia restauracji to się może przydać prawda?

Reniu 06.04.2015 *.d46-51.icpnet.pl

16

Ja sam zorganizowałem stronę internetową dla swojej firmy i wyposażyłem ją w dodatkowe funkcjonalności.

pawa 08.07.2015 *.host-79.133.203.130.citimedia.pl

11

Oczywiście, że można zlecić marketing internetowy fachowcom takim jak agencja marketingowa, ale równie dobrze można zacząć samodzielnie jeśli interesuje Cię promocja firmy w internecie. Jak nie jesteś w posiadaniu budżetu, aby reklama firmy była pod opieką specjalistów, to załóż profile społecznościowe na facebook, twitter, google+, pinterest, instagram, tam możesz promować swoje usługi.

tomanek 11.08.2015 *.77-242-233-138.net.hawetelekom.pl

27

Gastronomia to również zlewozmywaki. Gdyby ktoś potrzebował czegoś konkretnego to kieruję do http://www.zlewozmywaki.pl - pomocna obsługa rozwieje wszelkie wątpliwości.

monik 13.11.2015 *.46-148-0-171.inet-siec.pl

11

Gdy sama chciałam stworzyć stronę internetową dla mojej firmy to znajoma poleciła mi solv.pl, więc zgłosiłam się do nich i na bardzo korzystnych warunkach stworzyli mi stronę oraz ją wypozycjonowali. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Reade11 13.03.2016 *.093105251171.raciborz.vectranet.pl

5

Najlepiej jest poszukać wśród znajomych, lub rozejrzeć się u konkurencji czy maja fajną stronkę i oczywiście funkcjonalną. U dołu jest zazwyczaj link do wykonawcy strony, nie musi byc strona restauracji czylokalu który stanowi bezposrednio Twoją konkurencję.

Panienka 14.07.2016 *.95.143.241.62

6

Dobry sklep, który sprzedaje odzież do gastronomii to Firmowe Ciuchy Mają naprawdę duży asortyment. Zarówno kitle kuchrskie, zapaski, czapki i inne. Do tego ja zamawiałam od nich z haftem komputerowym, bardzo fajnie się sprawdza.

Mai Kai 18.07.2016 *.staticline-31-182-57-122.toya.net.pl

1

Ja prowadzę gastronomię od 3 lat i jestem bardzo zadowolona z wyników mojej pracy - jednak to nie jest tak kolorowo jakby moglo sie wydawac... Ciężka praca popłaci po jakimś czasie - nic nie ma od razu.

podstawą sukcesu jest wysoka jakość usług oraz zaopatrzenia.

Ja zmaawiam bardzo duzo serow, wedlin, mrozonek w rodzinnej firmie Cater Group

Bartek Bartekk 25.07.2016 *.188.146.134.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

2

Nie warto oszczędzać na własnym biznesie. Najczęściej robia to początkujący przedsiębiorcy, którzy niestety z powodu istniejących warunków w naszym kraju liczą każdy grosz. Niestety nie tędy droga. Mówię to jako osoba doświadczona, która też myślała, że swój towar obroni jakościa i to będzie dla mnie dobra reklama. Sprzedawałem na Allegro przez długi czas, nawet jakąś stronę zrobiłem (ale badziewną) i jeżeli chodzi o wyniki sprzedażowe to nic nie ruszyło. Kiedy byłem już prawie wykończony nerwowo ciągłym rywalizowaniem na Allegro to żona podpowiedziała mi żebym założył sklep internetowy. W sumie z firmą zaryzykowałem bo za bardzo opinii o nich nie mogłem znależć w sieci, ale polecił mi znajomy. Sklep internetowy zrobili mi w mojej nieskromnej opinii (zajebisty), dodatkowo połączyli mi moje konto na Allegro przez co mogę sobie zsynchronizować magazyn. To znaczy jak ktoś kupi produkt na Allegro to zejdzie na magazynie w sklepie internetowym. Dodatkowo zajęli się reklamą, po dwóch latach zdecydowanie więcej sprzedaje przez ten kanał, a w czerwcu dostałem propozycję odkupienia mojego sklepu internetowego za 600 tyś zł. Oczywiście nie sprzedałem. Z całym sercem polcam firmę Webenable jestem im niezgodnie wzdzięczny i polecam ich gdzie tylko mogę

Asiula 04.08.2016 *.apn-77-115-28-60.dynamic.gprs.plus.pl

136

Taka strona musi być przede wszystkim profesjonalna. I koniecznie należy ją umieścić na dobrym serwerze.

Conrad-Company Białystok 31.08.2016 *.fer26.internetdsl.tpnet.pl

3

5

Conrad-Company Białystok 31.08.2016 *.fer26.internetdsl.tpnet.pl

3

Ja aby najpierw obniżyć koszta i znaleźć szybko i skutecznie klientów rozreklamował najpierw facebook - własny fanpage. Tani i bardzo skuteczny sposób reklamy. W tym samym czasie tylko zarezerwuj domene www. Później można pomyślec o stronie - bo jak wiadomo strona do taka wizytówka firmy

Daniel DB 26.04.2017 *.160.83.30.185

41

Szanowni Państwo,

Oferuję profesjonalne doradztwo finansowe osobom zainteresowanym franchisingiem. Pomagam w zdobyciu środków na otwarcie działalności, dalszą inwestycję lub zamieniam aktualne zobowiązania na tańsze.

Kluczowymi produktami, z których korzystają moi Klienci to:

- kredyt gotówkowy do 200 tys. PLN bez zabezpieczenia

- kredyt inwestycyjny z zabezpieczeniem hipotecznym do 30 mln PLN

- kredyt obrotowy lub kredyt w rachunku na bieżące wydatki firmy

W razie pytań jestem do dyspozycji pod danymi kontaktowymi poniżej.

daniel.zarzecki@db.com

Tel. 533 383 003

Z wyrazami szacunku

Daniel Zarzecki

Mobilny Doradca Kredytowy

nowak 24.11.2017 *.80-110-86-224.cgn.dynamic.surfer.at

3

Ile kosztuje strona internetowa?

nowak 24.11.2017 *.80-110-86-224.cgn.dynamic.surfer.at

3

Takiej najprostszej.

Marek Kowalski 26.11.2017 *.d105-158.icpnet.pl

8

Najlepiej zainwestować w coś profesjonalnego, chyba , że chcesz pobawić się sam.Na pewno mozesz ppoczytać magazyn biznes restauracje&catering, może nie nauczysz sie tworzyc strony internetowwej , ale na pewno praktyczne porady znajdziesz, ktore Cie naprowadzą. Pozdrawiam

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.