Forum: Fundusz inwestycyjny. Jaki wybrać? - finanse i bankowość 106

Konrad Babicki 01.06.2015 *.5.153.235.156

1

Cóż, zgadzam się, że należy się dokształcać. Natomiast nie każdy ma czas nie tylko na zapoznanie się z mechanizmami ale i na monitorowanie inwetsycji (a nie oszukujmy się, jest to bardzo ważne). dlatego moim zdnaiem wspomniany piotr bralczyk może rzeczywiście takiej osobie pomóc.

fran21 16.07.2015 *.auriga.rz.izeto.pl

18

Ja jako inwestycję traktuje konto IKE, nie odkładam jakiś zawrotnych sum, ale zawsze to coś. Zastanawia mnie, ile osób korzysta z tej formy oszczędzania. Pieniądze z konta można w dowolnej chwili wypłacić, więc jest to raczej bezpieczna forma inwestycji. Gdyby ktoś chciał więcej poczytać na ten temat, to odysyłam https://www.prywatnaemerytura.pl/wszystko-o-ike/aktualnosci/art,27,trzeci-filar-10-rzeczy-ktore-powinienes-wiedziec.html Jeżeli macie już konta IKE to chętnie dowiem się gdzie ja założyliście.

tyrina 23.07.2015 *.z-connecto-r.static.3s.pl

14

Windykacji jest sporo dziś, tylko na wszystko potrzeba czasu.

kania 25.07.2015 *.public-gprs517721.centertel.pl

3

Mam złe doświadczenie z funduszami inwestycyjnymi, dlatego też ich nie polecam.

danuśka 21.10.2015 *.ip-5-172-247-240.free.aero2.net.pl

3

Mając oszczędności lepiej zdywersyfikować portfel inwestycyjny, a więc część na fundusz inwestycyjny, część na lokatę / konto oszczędnościowe.Przynajmniej tak wyczytałam w książce o inwestowaniu:)

mmllmm 01.11.2015 *.83-238-147-51.static.ip.netia.com.pl

9

Poniżej kilka ogólników na temat HACCAP.

http://quality-management.pl/haccp/

danuśka 03.11.2015 *.ip-5-172-247-222.free.aero2.net.pl

3

Ja mam od kwietnia konto oszczędnościowe i myśle że to dobre rozwiązanie, jeśli ktoś o takim myśli to niech jednak najpierw sobie przeczyta jakie pułapki mogą czekać przy zakładaniu takiego konta nieświadomą osobę http://www.kredyt-portal.pl/darmowe-konto-oszczednosciowe.html

Wpłaciłamw kwietniu 10000 zł i do końca października wzrosło o prawie 150 zł. Wiem że to dla niektórych śmieszny zysk, ale jednak pewny ;)

Julia Mroczek 26.11.2015 *.n20h113.sprintdatacenter.net

51

Nie wiem czy obecnie fundusze inwestycyjne to taki dobry pomysł. Zważając na to,że oprocentowanie jest niewielkie oraz sytuacja na rynkach światowych równięz nie jest taka dobra. Może można było na tym zarobić jeszcze kilka lat temu ale oebecnie stawiałabym na trochę bezpieczniejsze inwestycje. Na przykład na złoto albo srebro.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:

http://denarius.pl/

Na stronie obecnie można kupić sobie złote oraz srebrne sztabki i monety.

wawrzyn 14.11.2016 *.c117-178.i11-5.onvol.net

5

Zadnego funduszu nie wybieraj... Poczytaj ksiazki na temat tego, jakie to oszustwo. Jak masz srodki, kup ziemie. Inne rozwiazanie to strata kasy i zywienie armii pracownikow funduszy

tomtom 24.11.2017 *.host86.stimo.net

48

Ofert jest mnóstwo.. Ciężko się w tym wszystkim odnaleźć

Jane 13.12.2017 *.apn-31-1-252-158.dynamic.gprs.plus.pl

62

Na inwestowaniu to trzeba się przede wszystkim znać, bo inaczej nic się nie zyska

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.