Forum o artykule: Jaka reklama się opłaca? 1459

Kraków Entertainment 27.07.2018 *.217.96.143.248.ipv4.supernova.orange.pl

1
Polecam reklamę w magazynie Offset. Prowadzenie z nimi interesów to sama przyjemność, a efekty oczywiście bardzo pozytywne. Jeżeli ktoś chce się wypromować to polecam współpracę z tą firmą, ponieważ naprawdę się opłaca.

Katarzyna Babińska 01.10.2018 *.user-94-254-155-2.play-internet.pl

1
Teraz wszyscy stawiają na reklamę internetową, profil na FB/Instagramie, a moim zdaniem ważna jest też reklama lokalna, jakaś reklama w gazecie, ulotki czy baner. Moja znajoma zrobiła nowy szyld sklepu, zainwestowala w banery w kilku miejscach w mieście (w tym na moim płocie :D) no i ulotki ze specjalną zniżką. Z tego co wiem to ulotki i baner zamówiła na www.copypoint.pl. Tam też zrobili jej projekty. Baner jest oryginalny i dobrej jakości, ten u mnie już przetrwał zimę i nic się z nim nie stało, nie potargał się, nie postrzępił i kolory dalej soczyste :))

Weronika1985 13.05.2019 *.77-255-72-156.adsl.inetia.pl

3
Jak zawsze warto reklamować się na kilka różnych sposobów Internet - oczywiście, bez niego nie ma skutecznej reklamy. Warto jednak zastanowić się tez nad materiałami POS, czyli różnego rodzaju ulotkami, gadżetami z nadrukiem, wobblerami itp. Ja zamawiałam tutaj: http://www.max4media.pl/druk_cyfrowy.html (wszystko zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami tak na marginesie, więc polecam firmę, jakby ktoś szuka tego typu rozwiązań) POS działają podprogowo. Potencjalny klient zapamiętuje nazwę firmy i później sobie przypomina (może akurat wtedy, kiedy będzie szukał takiej usługi, czy produktu). Warto wziąć pod rozwagę :)

Weronika1985 13.05.2019 *.77-255-72-156.adsl.inetia.pl

3
Jak zawsze warto reklamować się na kilka różnych sposobów Internet - oczywiście, bez niego nie ma skutecznej reklamy. Warto jednak zastanowić się tez nad materiałami POS, czyli różnego rodzaju ulotkami, gadżetami z nadrukiem, wobblerami itp. Ja zamawiałam tutaj: http://max4media.pl (wszystko zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami tak na marginesie, więc polecam firmę, jakby ktoś szukał tego typu rozwiązań) POS działają podprogowo. Potencjalny klient zapamiętuje nazwę firmy i później sobie przypomina (może akurat wtedy, kiedy będzie szukał takiej usługi, czy produktu). Warto wziąć pod rozwagę :)

Weronika1985 22.05.2019 *.178-37-153-180.adsl.inetia.pl

3
Jak zawsze warto reklamować się na kilka różnych sposobów Internet - oczywiście, bez niego nie ma skutecznej reklamy. Warto jednak zastanowić się tez nad materiałami POS, czyli różnego rodzaju ulotkami, gadżetami z nadrukiem, wobblerami itp. Ja zamawiałam tutaj http://max4media.pl (wszystko zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami tak na marginesie, więc polecam firmę, jakby ktoś szukał tego typu rozwiązań) POS działają podprogowo. Potencjalny klient zapamiętuje nazwę firmy i później sobie przypomina (może akurat wtedy, kiedy będzie szukał takiej usługi, czy produktu). Warto wziąć pod rozwagę :)

huski 23.05.2019 *.host-176-221-120-193.dynamic.mm.pl

18
POS jest ok jako dodatek, chociaż to również zależy od danej sytuacji. Duże możliwości personalizacji daje SEO oraz social media. Targetowanie tutaj również jest bardzo dobre. Jeśli masz własną bazę kontaktów, to możesz wysłać newsletter lub skorzystać z SMS API https://freshmail.pl/wysylka-sms/

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.