Forum: Żelazny, Stobud 1475

Malluk 21.11.2003 *.chello062179023068.chello.pl

Która z tych sieci jest lepsza. Będę wdzięczny za każde informacje.

szaron 24.11.2003 *.pa70.dzierzoniow.sdi.tpnet.pl

a może BRICOMARCHE ?

Malluk 24.11.2003 *.chello062179023068.chello.pl

Oferta muszkieterów nie jest za specjalnie kożystna. Możesz pobudować "swój" sklep tylko na terenie należącym do organizacji. I oczywiście płacisz co miesiąc czynsz:) Czyli zdajesz się na dobrą wole właściciela gruntu. Poza tym dają Ci do wyboru tylko pare lokalizacji pod przyszły sklep. Nie masz wolnego wyboru jeśli chodzi o lokalizację twojego sklepu.

Stalowy 06.12.2003 *.net1.chomiczowka.net.pl

Z tego co wiem żelazny był na skraju bankructwa (firmie w której pracowałem nie zapłacili za towary)

Odessa 21.12.2003 *.80.51.242.146

Kondycji finansowej sklepu nie myl z całą siecią. Czarne owce zdarzają się wszędzie. Myślę, że żelazny to sieć z przyszłością.
Dodatkowe info: www.zelazny.pl

Stalowy 31.12.2003 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Sprawa działa się ponad 2 lata temu więc nie pamiętam, czy chodziło o sklep, czy o sieć Żelazny. Wydaje mi się jednak, że chodziło o sieć.
Może coś wiesz wiecej o ich kondycji, ale dlaczego nie ma ich w katalogu firm na tym portalu?

Odessa 08.01.2004 *.80.51.242.146

Coś nie coś wiem na temat tej sieci. Jeżeli masz pytania to chętnie na nie odpowiem.
odessa@op.pl

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.