Forum: Bezrobotny student franczyzobiorcą? 1459

Helio 08.12.2003 *.ar217.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy aby zostać franczyzobiorcą konieczne jest posiadanie środków własnych, czy też można starać się o kredyt np. z fundacji wspierającej przedsiębiorczość? Czy stosunkowo młody wiek nie jest przeszkodą w otrzymaniu licencji? Dziękuję!

dotcom 09.12.2003 *.pm68.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

właśnie... dobre pytanie

Makler 10.12.2003 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Więszkość sieci z tego co mi wiadomo wymaga aby znaczna część inwestycji finansowana była ze środków własnych, a nie z kredytów.
Zależy też od tego w jaką sieć chcesz wejść. Jedna inwestycja drugiej nie równa. Jeżeli w Twoim przypadku bezrobotny = zupełnie bez gotówki to będzie ciężko.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.