Forum o artykule: Biznes godny zaufania 1459

lolek100 22.10.2016 *.89-70-28-97.dynamic.chello.pl

146
Dokładnie, wzbudzenie zaufania wśród potencjalnych partnerów, klientów to podstawa dobrego funkcjonowania biznesu. Można to robić na wiele sposobów, ale ostatnio chyba najbardziej skuteczne jest pozyskiwanie odpowiednich certyfikatów, które w oczach klientów polepszają naszą pozycję i konkurencyjność. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się ogólnopolski certyfikat Uczciwy Przedsiębiorca, szybka weryfikacja a korzyści spore :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.