Forum: Coś więcej niż zy’’sk, szukam pomysłu na trwały i ciągły biznes 1475

CiekawyŻycia 17.01.2017 *.81.190.216.85

30

Witam, chciałbym się poradzić Was i prosić o podzielenie się ze mną pomysłami na stworzenie czegoś co przynosi systematyczne zyski. Mieszkam w mieście, który liczy sobie ok.35tyś mieszkańców. Chciałbym zainwestować na początku do 60tyś. Dodatkowo posiadam wolny dom wraz z przestronnymi garażami, które mógłbym przeznaczyć pod inwestycje. Dodam, że w okolicy mojego miasta znajdują się liczne wioski i ok.30km dalej miasto trochę większe niż moje. Szukam pomysłu na biznes, który przetrwa i zaspokoi moje oczekiwania. Jestem gotowy zainwestować nawet większy kapitał jeżeli pomysł przekona mnie i da mi jakieś większe szanse na sukces.Mogę również zgodzić się na współpracę jeżeli znajdzie się osoba, równie ambitna i wiarygodna. Pozdrawiam serdecznie ! Liczę na pomoc i na Was !

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.