Forum o artykule: Biznes po stronie dobra 1460

Błażej Kokoszkiewicz 09.03.2017 *.apn-46-169-7-186.dynamic.gprs.plus.pl

1
Też uważam, że wejście we franczyzę minimalizuje ryzyko. Mam fundusze i będę otwierał klub fitness FitCurves w moim mieście. Marka jest znana, więc przyciągnięcie klientów nie będzie czymś trudnym. Lepsze to niż budowanie nikomu wcześniej nieznanej firmy od podstaw. Zanim się przekona ludzi, że coś jest dobre trzeba wydać majątek na reklamę i promocję.

KamilOs 26.03.2018 *.89-64-29-132.dynamic.chello.pl

42

Oby więcej takich rzeczy sie pojawiało.

News XP 18.07.2018 *.103.90.200.38

2
forum is very good.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.