Forum: Ruszają regionalne targi franczyzy 1459

Mariusz Cieślak 27.03.2017 *.public-gprs359198.centertel.pl

1
Idąc za modą na bycie fit i odchudzanie zamierzam otworzyć klub fitness, jestem już po wstępnych rozmowach z FitCurves i zamierzam wejść z nimi we franczyzę. Przyda mi się fachowe doradztwo, bo z zawodu jestem dietetykiem, ale to będzie mój pierwszy samodzielny biznes.

kapusciana 16.01.2018 *.188.146.225.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

5

Okazja warta uwagi :D

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.