Forum o artykule: Jedzenie na zamówienie 214

pawel156 21.08.2017 *.ip-91.189.216.27.skyware.pl

55

Zamawianie jedzenia do domu to duża wygoda i jeśli jest taka możliwość, to ja też ją wybieram. Wolę zamówić w domu niż krążyć po mieście i szukać miejsca parkingowego.

Kajamaja 21.08.2017 *.apn-37-249-130-35.dynamic.gprs.plus.pl

49

Czasem zdarza mi się z tego skorzystać.

Cadenela 24.01.2018 *.c51-84.icpnet.pl

5

ja korzystam z pyszne.pl. czasem zamawiam, jak nie chce mi się gotować ani wychodzić z domu

Ilona.B 05.02.2018 *.edo53.internetdsl.tpnet.pl

21

Również uważam, że to dobra opcja - my nawet w pracy zamawiamy tak obiady kilka razy w tygodniu :) Przy okazji wydaje mi się, że dużo młodych ludzi woli teraz zamawiać przez Internet niż dzwonić i rozmawiać z kimś po drugiej stronie telefonu.

Trzeba pamiętać, żeby nasza restauracja była dostepna na takich serwisach jak pizzaportal czy pyszne.pl.

Patrycja Bluszcz 27.03.2018 *.188.146.225.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

39

Rzadko zamawiam jedzenie do domu. Zdecydowanie wolę robić coś sama. Nawet fast foody można w domu zrobić pyszne. Szczególnie teraz będzie do tego okazja, bo firma Aviko ma promocję. Kupując ich produkty, czyli np. frytki mrożone, możemy używać aplikacji Aviko Benefits i rejestrować w niej te zakupy. Za to wszystko zbiera się punkty, a za punkty jest dużo super nagród.

Maffek 19.04.2018 *.212.244.185.28

74
Warto mieć na uwadze firmę, która trudni się produkcja jak i sprzedażą warzyw świeżych, jak również przetworzonych. My do firmy zamawiamy do tej- www.intermaxphu.pl . podaje link do oficjalnej strony, bo może kogoś zainteresuje. Jedna z najlepszych z jakimi współpracowaliśmy, śmiało polecam.

Zeruniek 07.06.2018 *.static-203.88-199-144.vspace.pl

2
Moim zdaniem najwygodniejszą apką do zamawiania jest pizza portal, osobiście jeśli coś zamawiam to właśnie przez ich aplikację. Nie tylko pizza, ogólnie dobre jedzenie można tam wziąć.

Gus!a 31.10.2018 *.89-74-127-245.dynamic.chello.pl

73
My w sumie rzadko zamawiamy jedzenie. Wolimy sami gotować.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.