Forum o artykule: Leśne Runo w katalogu firm 1458

Mario 30.12.2003 *.157.25.161.193

Interesujący pomysł, ale doświadczenie z pobytu w jednym z tych miejsc nie najlepsze. Jedzenie fast-foodowe, tzn. bez smaku i niezbyt zdrowo wyglądające...

Timurek 09.02.2006 *.abbn77.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jedzenie w stylu fast-food, czyli podane szybko i co zaskakujące, podane z uśmiechem i bardzo profesjonalnie. Smak obłędny. polecam zupę grzybową i de volaille. Ceny b.przystępne. do tego niepowtarzalna atmosfera miejsca, no i sok z brzozy. Uważam, że jest to dobre miejsce na rodzinny obiadek w przerwie w podróży.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.