Forum o artykule: Jak urządzić sklep, by odnieść sukces 1459

Natalia85 14.11.2017 *.188.146.175.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

1
Jest coraz więcej sprytnych trików na zwiększenie zainteresowania i sprzedaży także jak ktoś nie ma o tym pojęcia to sam nic nie wskóra :) W obecnych czasach design odgrywa w biznesie ogromną rolę i wpływa na generowanie zysków. Na moim przykładzie: restauracja była 3 lata na rynku kiedy zleciliśmy zaprojektowanie wnętrza firmie Forbis. Wcześniej mieliśmy ładne wnętrze, ale od zmiany zagląda do nas dużo więcej klientów. Przy tym samym menu zyski poszły znacznie w górę tylko dzięki zmianie wystroju.. Firma spisała się na medal i wszystkim polecam pracę z profesjonalistami. Prowadząc własną działalność nie można znać się na wszystkim :)

KasiaKoral 30.11.2017 *.static-dwadziewiec-jedenpiec5.echostar.pl

19

Odnośnie powyższego posta: urządzenie sklepu to jedno, a zbudowanie porządnego zaplecza to druga ważna kwestia, zwłaszcza przy dużych powierzchniach.

tomtom 29.12.2017 *.host86.stimo.net

47

Sklep powinien być przestronny, ale wiele zależy od zakresu naszej działalności o możliwości danego lokalu

Konstancja Forek 09.01.2018 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

26

Dyskutujecie o takich sprawach z architektami? Korzystacie z ich usług, czy to raczej zarządcy najlepiej znają się na marketingowych trikach?

MarekG 25.01.2018 *.89-64-29-83.dynamic.chello.pl

93

Klimatyzację też się przyda założyć. Taka prosta sprawa a jest istotna. Dobra firma od montażu klimatyzacji to gorzowska firma Klimatech. Bardzo solidni, szybko się uwinęli z montażem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.