Forum o artykule: Szklanka w połowie pełna 1459

obiektywny komentator 07.02.2018 *.a29-02-08.opera-mini.net

354
Do znudzenia pompujecie ten denny koncept, jakim jest Al. Capone, a przecież taki sam sklep można otworzyć samodzielnie, bez opłat wstępnych za to z wypracowanym wyłącznie dla siebie "retro". Chcąc mieć dobre ceny można wpisać się do grupy zakupowej np. "Shot" albo "Shake" i mieć lepsze warunki niż w Al. Capone i mieć 100% kasy dla siebie. Tajemnicą poliszynela jest to, jak sieć towaruje swój magazyn centralny robiąc zakupy "na termin", co kiedyś dla franczyzobiorców może skończyć się sporym zdziwieniem i brakiem towaru na półkach :) Reasumując za te same pieniądze można otworzyć sklep z alkoholem samodzielnie (dodatkowe 20 tysięcy zostaje wam w kieszeni) dzięki grupom zakupowym mieć niezłe rabaty, retro mieć wyłącznie dla siebie. Co do drugiej części artykułu to widać, że sponsorowany materiał powstał już ładną chwilę temu, a wrzucono go bezrefleksyjnie. W chwili jego publikacji, już od kilkunastu dni jest podpisana ustawa o możliwości ograniczenia handlu i godzin dla sklepów z alkoholem.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.