Forum: Telehit 1475

irek 04.01.2004 *.chello062179000045.chello.pl

Proszę o info na temat Telehit ludzi którzy w tym siedzą

kris 10.01.2004 *.chello062179000045.chello.pl

panie Irku. nie warto wchodzić w sieć telehit ponieważ jest to firma, której nie zależy na rozwoju. Ja chciałem sie skontaktowac z osobą od rozwoju sieci a tu ku mojemu zdziwieniu tej osoby nie ma w pracy . jest gdzies w delegacji. pytam sie o numer kontaktowy i słysze w słuchawce że ta osoba nie ma telefonul. Dziwne firma która zajmuje sie telefonami komórkowymi nie ma osobistych tel. jeszcze trzeba dodac nie miła obsługe. Ja już wiem z tej firmy zrezygnowałem i Panu też to radze.

piotr 10.01.2004 *.chello062179000045.chello.pl

Moge sie dołaczyc do Panow , ja tez probowałem sie skontaktowac z człowiekiem odpowidzialnym w tej firmie za rozwój sieci i dzwonołem trzy razy zawsze sekretarka odpowiadała jest w delegacji i na tym rozmowa sie kończyła .Firma ta reklamuje sie na portalu ,w gazetach i człowiek zawsze jest na delegacji , gratuluje dobrze zainwestowanych pieniedzy w reklame .Dodam jeszcze jak wyglada punkt telehitu w rzeczywistosci , trzy telefony kom na abonament i jeden tak-tak pracownica powidziała ze czekają na remament dziwne bo to bylo 8 stycznia a remament sie robi na koniec ghrudnia .Firma ta pachnie po prostu amatorstwem i radze wszystkim trzymac sie od nich z daleka

Simm 12.01.2004 *.proxy11.is.net.pl

Wszystko sie zgadza. Probowalem skontaktowac sie z kims kto moglby porozmawiac ze mna na temat licencji. Dzwonilem kilka razy i zawsze sekretarka mowila ze tego goscia nie ma. Zostawilem kontakt do siebie i tez nikt nie oddzwonil. Chyba im nie zalezy na nowych licencjobiorcach.

gall anonim 18.01.2004 *.proxy1.tkdami.net

Rok temu próbowałem również,z efektami jak wyżej .NIE POLECAM

bisley 06.02.2004 *.koscierzyna-TPNet-1.kos.vectranet.pl

ludzie nie marnujcie czasu i pieniedzy

XXX 08.02.2004 *.pd197.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Myślę ,że większość wypowiedzi to głosy ludzi którzy byli w telehicie i już nie są bo nie potrafili handlować a co do osoby człowieka od rozwoju sieci to jest to osoba, która po prostu ma za dużo na głowie i trudno jej przerobić wszystkie zgłoszeniam bo myślę że mimo wszystko telehit potrafił podzielić się z innymi swoim pomysłem i wszystkim maklkontentom proponuję również zając się czymś podobnym a potem krytykować bo to jest najprostsze.

informacja 08.02.2004 *.px123.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Osoby zainteresowane licencją prosze o kontakt pod adresem wspolpraca@tele-hit.com.pl, już nie popełniamy błędów wieku dziecięcego i kontaktujemy się ze wszystkimi, a wszystkich Zainteresowamych, z ktorymi się nie skontaktowaliśmy w odpowiednim czasie Serdecznie Przepraszamy !!!

porr 08.02.2004 *.px123.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

mam nadzieję, że to nie tylko słowa ale miło usłyszec kogoś kto przyznaje się do swoich błędów - spróbuję jeszcze raz

beck 08.02.2004 *.px123.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

zobaczymy, ale popieram cię porr , że trudno się przyznać do błędów, a oni to zrobili co moze znaczyć, że jednak im zależy i pomimo, że wiem że z komórkami to już nie jest żaden złoty interes to może jednak warto dowiedzieć się czegoś więcej od telehit-a

jachu 14.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

odradzam wchodzenia do sieci telehit , najlepiej popytajcie się innych agentów jak jest u nich a jak u konkurecji to wszystko tak ładnie wygląda na ich stronach , i dopiero wtedy wybierajcie sobie agentów

Leon 14.02.2004 *.host-81-190-14-126.rzeszow.mm.pl

Czy mogę prosić o kontakt osoby będące już w tej sieci lub mające już jakieś doświadczenia z telehitem? leon225@o2.pl, Z góry wielkie dzięki!

Anonim 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

Jachu widzę że coś więcej wiesz o tej firmie. Może się wypowiesz konkretniej.

jan serce 17.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

słyszałem że u nich w sieci agenci nie mają telefonów na karty a to się teraz sprzedaję bo sprzedaja wszystko do rosji i maja kasę a agenci puste półki taki to interes jest z nimi

Anonim 17.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Człowieku - na co ci polska karta SIM w Rosji? Chyba tylko po to żeby płacić za połaczenia międzynarodowe.
Ludzie, nie wierzcie w każdą głupotę którą ktoś napiszę.

świstak 18.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

ja też słyszałem ze sprzedaje się telefony na wschód a karty sa w kraju , i nie jest tak jak pisze anonin że są to głupoty to fakty, vat jest tym czystm zyskiem, ponieważ ekportujący mają zwroty vat a są to duże sumy

Robert 28.02.2004 *.r2.tsi.tychy.pl

Witam. Jestem zainteresowany Współpraca z tele-hitem, jak ktos ma jakieś doświadczenia, to proszę o kontakt na miala robert73j@interia.pl.
Dziękuję bardzo.

xyz 28.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

robert z jakiego miasta jesteś ile kasy musisz włożyć tzn ile oni chca od ciebie za pkt i adaptacje i meble jezeli nie jesteś najemca lokalu to trzymają ciebie za jaja i zrobia z toba co chca

Robert 28.02.2004 *.r2.tsi.tychy.pl

To znaczy, tak nie jestem jeszcze na 100% przekonany do nich, chcę po prostu skorzystać z Waszych doswiadczeń. Przypuszczamże zamknęło by się kwotą około 50 - 60 tys. Lokalu własnego nie mam, a lokalizacja to okolice Katowic.

xyz 28.02.2004 *.pi99.koscierzyna.sdi.tpnet.pl

masz gadu podaj nr

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.