Forum o artykule: Nowy lepszy Franchising.pl 1459

obiektywny komentator 30.03.2018 *.a29-04-09.opera-mini.net

354
No cóż po wielu latach trzeba się będzie definitywnie pożegnać z tą stroną! W ostatnim czasie panował tu mega burdel na forum, sami spamerzy i nachalne wciskanie swoich towarów i usług. A teraz do tego doszła jeszcze fatalna czytelność strony, a samo forum już jest całkiem beznadziejne.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.