Forum: Piłka nożna 1584

TobiaszR 01.10.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

56
Witajcie, szukam dobrego miejsca na trening piłka nożna kraków. Może orientuje się ktoś, gdzie znajduje się jakiś luźny stadion, gdzie można poćwiczyć piłkę nożną ? ;)

zuzelek 09.11.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

22
Cześć, Jeżeli jesteśmy przy temacie piłki nożnej to chciałbym się również zapytać czy jeszcze ktokolwiek zajmuję się obstawianie meczy, które niegdyś cieszyło się dużą popularnością. Macie jakieś sprawdzone stronki gdzie można sprawdzić tzw. "pewniaki"?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.