Forum: Niemieckie strony z samochodami 1584

TobiaszR 09.10.2018 *.ip-91-223-167-177.naszasiec.net

56
Kupiłem samochód jakiś czas temu. Ale co ciekawe nie szukałem go na polskich portalach z ogłoszeniami. Skupiłem się na niemieckie strony z samochodami i jestem bardzo zadowolony z obecnego sprzętu bo wiem, że posłuży mi jeszcze na lata!

maciejorkowski 09.11.2018 *.user-5-173-240-122.play-internet.pl

8
Ja korzystam z transportu aut z niemiec na wytyczne. Dzwonię do Pana Patryka z strony http://holowanie-zgorzelec.pl/transport-niemcy.html podaję kwestie techniczne jakie mnie interesują np. silnik 1.9 TDI oraz interesująca mnie markę. Po tygodniu mam już gotowe auto z niemiec, polecam ten sposób :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.