Forum: Biznes w zapachu - uroda i fitness 41

Moniak 25.10.2018 *.etq61.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Witam. Zastanawia mnie co według was definiuje trwałe zapachy? Na co zwracacie uwagę przy wyborze zapachu żeby mieć pewność co do jakości i trwałości? Zauważyłam że większość zapachów jest bardzo nietrwała, po dłuższej chwili nic nie czuć. Z chęcią poczytam czym się kierujecie z racji tego że wchodzę w biznes perfumowy właśnie. Buziaczki! :)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.