Forum: Prawo własności przemysłowej 1459

Makler 28.01.2004 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Witam

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób ustawa "Prawo własności przemysłowej" ograniczała franchising? Kiedy regulacja ograniczająca weszła w życie i kiedy ją zniesiono? Czy ograniczała ona tylko instytucję masterfranchise czy ogólnie cały franchising?
Jakoś nie moge nigdzie znaleźć wyczerpujących informacji na ten temat, a w prawie nie bardzo się orientuje.

Pozdrawiam
Makler

Makler 02.02.2004 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Widzę, że jeśli ja nie wiem to i nikt nie wie :D

Doradca 03.02.2004 *.rou20907t-atm6-0-15.eranet.pl

A może tak zamiast zadawać głupie pytania przeczytałbyś uważnie informacje zawarte na tym portalu...

Makler 03.02.2004 *.yj58.internetdsl.tpnet.pl

Może tego nie potrafisz zrozumieć, ale kto pyta nie błądzi. Artytuły z portalu przeczytałem, z opcji "szukaj" potrafię korzystać. Jednak im więcej informacji tym lepiej. Skoro nie masz o czymś pojęcia to się nie udzielaj.

Maffek 22.04.2018 *.212.244.185.28

74
Firma, która świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej ochrony własności intelektualnej i przemysłowej na rzecz osób fizycznych, przedsiębiorców i innych podmiotów prawnych, ma swoja stronę, a mianowicie www.bellepat.pl. To jedna z najlepszych jakie znam, serdecznie polecam dla zainteresowanych.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.