Forum: Fitness jakie ciuchy - art. sportowe 16

orki 27.10.2018 *.185.230.224.113

14
Jakie ubrania polecacie dla kobiet uczęszczających na fitness ? To pytanie często pada wśród osób uczęszczających na fitness w mieście Lubliniec, więc co polecacie i dla czego ? Mogą być różne półki cenowe. Fajnie jeżeli wypowiedzą się osoby uwielbiające sport, które przetestowały już coś na fitnesie.

xitev 28.10.2018 *.203.217.147.166

25
The njmcdirect court must be notified within 3 days, should there be any address change.

Verbas 30.10.2018 *.host249.164.rako-lan.pl

1
Do ćwiczeń na pewno podstawą są dobre buty sportowe. Ja kupiłem tutaj: Studio Sport - sklep sportowy w którym jest naprawdę duży wybór no i też u nich kupowałem pulsometr gdy był sezon na bieganie. Wszystko przyszło szybko i bez zarzutu, także polecam zerknąć w ofertę, może Ci się coś spodoba.

jenny44 18.11.2018 *.89-64-59-160.dynamic.chello.pl

2
Ja kupowałam tutaj https://caliathletics.com/apparel/ i mogę polecić :D

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.