Forum: Jak rozpocząć eksport? - usługi dla biznesu 81

mertens 30.10.2018 *.ip-89-161-78-58.tel.tkb.net.pl

1
Witajcie! Mam pytanie, czy ktoś z was mógłby udzielić kilku wskazówek albo wskazać jakąś firmę, która pomogłaby w podjęciu pierwszych kroków na rynkach zagranicznych? Chciałbym wkrótce ruszyć z eksportem swoich produktów na zachód UE i nie wiem jak odpowiednio się do tego przygotować. W sieci trafiłem ostatnio na ofertę firmy Get-Lead - https://get-lead.pl/. Wygląda zachęcająco. Korzystał ktoś z was z tego rodzaju usług?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.