Forum: Dieta a wyniki na siłowni - uroda i fitness 41

Marek862 31.10.2018 *.apn-37-7-28-85.dynamic.gprs.plus.pl

90
Słuchajcie, ostatnio spadła mi forma. Regularnie chodziłem na siłownię i na treningi, ostatnimi czasy dołożyłem sobie tą dietę: http://terapiapedagogiczna.pl/poznaj-swietna-diete-oxy/ i wszystko padło na łeb na szyję. Dietę poleciła mi znajoma więc nie liczyłem, że będzie dobrze. Jem ponoć odpowiednią ilość kalorii, ale zupełnie brakuje mi siły. Czy dieta może być powodem?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.