Forum: SNC-Super Niska Cena 1475

Rycerz_Ni 09.02.2004 *.80.51.237.126

Szukam informacji na temat tej firmy. Chciałbym również dowiedzieć się od franczyzobiorców (a może przede wszystkim od nich) jak współpracuje sie z firmą i czy warta jest ryzyka współpracy.Dziękuję.

enigma 10.02.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

poszukaj odpowiedzi w innych tematach. Napewno znajdziesz tam bardzo duuuużo informacji-gwarantuję

loko 13.02.2004 *.nexus.bialan.pl

rycerzu- załamujesz mnie.Pytasz o SNC.Czy to znaczy ,że sex shop już Ci zbankrutował? A ja chciałem otwierac :(

Rycerz_Ni 14.02.2004 *.80.51.237.126

hehe dobre. nie nie zbankrutowal. szukam czegos dla zony :)

loko 15.02.2004 *.nexus.bialan.pl

chciałem otworzyć sklep snc u siebie w mieście, ale przeczytałem dyskusje na forum i chyba spasuje. Widziałem sklepy tego typu w Austrii i dlatego się tym zainteresowałem.Podpatrywałem też konkurencję - idzie im znakomicie. jeden człowiek w moim mieście ma już 3 sklepy tego typu i zatrudnia 15 osób.Ale on nie działa w sieci tylko sam. Chyba też tak zrobie.pojeżdże sobie do wólki po towar.Chyba ,że otworze sex shop :)

loko 16.02.2004 *.nexus.bialan.pl

to może lepiej otworzyć cenową bombę? ciągle się nie moge zdecydować. oni też mają już 150 sklepów, a u mnie w regionie ani jednego.Wie ktoś coś o Cenowej bombie?

Zbombardowany 16.02.2004 *.pa98.rodlo.sdi.tpnet.pl

Sieć Cenowej Bomby nie liczyła nigdy tyle sklepów ile podają. W połowie roku mieli kryzys, odaeszło mnóstwo sklepów i zwolnili wielu ludzi w centrali. Towar mają dużo gorszy niż SNC dlatego ja wychodze z ich sieci i rozmawiam z SNC. Co by o nich nie mówić, jedyni handlują profesjonalnie.

Anonim 16.02.2004 *.NAT-3.autocom.pl

nie rozumię dlaczego redakcja usuwa prawdziwe informację na temat SNC jak np. tą, że sklep na zdjęciu w reklamie na stronie głównej już nie istnieje - tzn. został zamknięty bo był nierentowny.

Artur 17.02.2004 *.interspeed170-99.stnet.pl

Wszyscy wymagają od sieci franchisingowych tego czy owego. Zastanówcie się, może sieci są dobre a to wy nie potraficie poprowadzić swoich biznesów.Bo jak to jest że niektórzy w tej samej sieci zarabiają a inni tracą.

ajko 18.02.2004 *.217.8.179.146

zgadzam się z przedmówcą, weźcie siędo pracy a potem narzekajcie

do ajko-loko 18.02.2004 *.nexus.bialan.pl

kto powiedział,że ja nie pracuje? prowadzę swój interes od drugiego roku studiów.zatrudniam 5 osób. po kilku latach chce rozwinąć działąlność. pytam i mam wątpliwości , bo jestem ostrożny. to źle?

ajko 18.02.2004 *.217.8.179.146

to bardzo ładnie że pracujesz i martwisz się włąsny biznes i to z pewnością nie Ty narzekasz na łamach tego forum.

do artura-loko 18.02.2004 *.nexus.bialan.pl

od 3 lat prowadzę sklep przemysłowy w sieci stofarb. właśnie dlatego nabrałem ostrożności w stosunku do f-dawców.tylko w folderach i reklamach wszystko pięknie wygląda. a od sieci wymagam tylko tyle, żeby dotrzymywała warunków umowy. niestety jak widać z wypowiedzi na forum niektórez nich mają problemy z uczciwością i rzetelnością kupiecką

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.