Forum: lokal 80m2 - Gliwice - art. spożywcze i przemysłowe 116

Jacek2019 14.03.2019 *.host-550b50b2.sileman.net.pl

1
osiadam lokal mieszkaniowy ok. 80m2. Chciałbym przerobić go na handlowo-usługowy. Lokal jest fajnie zlokalizowany w Gliwicach i chciałbym wynająć go długoterminowo jakiejś sieciówce. Czy ma to sens? Jeśli tak to jak myślicie jakiej firmie mógłbym to wynająć??

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.