Forum: Odnawialnej linia finansowania - finanse i bankowość 102

Lukett 22.05.2019 *.188.146.56.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

2
Witam! Czy odnawialna linia finansowania to według Was optymalne rozwiązanie dla małych firm? Zastanawiam się nad: www.finiata.pl/ i szukam opinii. Zależy mi na szybkiej decyzji, dostęp online + TANIO max 2.9% of wyciągniętej kwoty, minimalnie 1.7

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.