Forum: czy kolektura lotto to dobry biznes 1475

Marcin 09.03.2004 *.c55-29.icpnet.pl

Mam pytanie czy kolektura lotto to dobry biznes jak to wyglada czy to jest franchising .Prosze o odpowiedz ludzi ktorzy maja wlasna kolekture lub wiedza cos wiecej na ten temat . Jakie sa warunki na jaki % prowizji moge liczyć ? .
Z góry dziekuje pozdrawiam wszystkich

mariusz 09.03.2004 *.yz216.neoplus.adsl.tpnet.pl

moge ci podac kilka informacji jak otworzyc kolekture
czy to jest oplacalne tego nie wiem

Marcin 09.03.2004 *.c55-29.icpnet.pl

jak możesz to podaj mi informacje dotyczące założenia kolektury z góry wielkie dzieki :)
mój mail : boron@wp.pl

Piotr 10.03.2004 *.81-186-239-6.kra.fastlane.pl

Prosilbym o odpowiedz na forum. Mysle ze kazdy cos ciekawego moglby sie dowiedziec, a moze nawet skorzystac lub uzupelnic

mariusz 11.03.2004 *.pz34.neoplus.adsl.tpnet.pl

informacje na temat kolektur na stronie lotto
musisz poszpera
znadzcie adresy kolektur i tam jest jak zalozyc kolekture tylko dobrze poszperaj
pozdarawiam

Margrit 11.03.2004 *.62.233.233.114

http://www.lotto.pl/strona--ID-1221559.html
pod tym adresem znajdziecie niezbędne informacje.

Marcin 11.03.2004 *.c55-29.icpnet.pl

Kochani na tej stronie to już byłem zanim napisałem temat na forum .Tam niestety nie ma informacji co do prowizji i innych interesujacych mnie aspektów. Pytanie skierowane jest bardziej do ludzi którzy mają lub mieli styczność z tym " biznesem " .
Pozdrawiam serdecznie

numerek 11.03.2004 *.dial-2047.wroclaw.dialog.net.pl

Opłacalność kolektury zależy przede wszystkim od tego pod jaki oddział TS nalezysz. Są województwa gdzie pazerna na premie dyrekcja zakłada kolektury na kazdym rogu - w wyniku czego w małym mieście jest 15 kolektur i każdy zarabia 700 zł. W niektórych regionach dyr. trzymaja sie jeszcze zasady 10000 mieszkańców = 1 kolektura ale to juz raczej zanika. Generalnie kolektorów ma się w dupie- nikogo nie obchodzi ile zarobisz bo na twoje miejsce czeka 5 innych naiwniaków. Siedzę w tym od 12 lat i goraco odradzam ! A już na pewno wybij sobie z gołowy otwieranie samodzielnej kolektury !!! tylko np. z kioskiem, w spożywczym, duzym markecie. Pozdrawiam.

GIGA 12.03.2004 *.81.15.226.3

Zdecydowanie odradzam otwieranie samej kolektury. Jest to nieopłacalny biznes. Na samym Totku nie wyjdziesz a nawet będziesz dopłacać. Jak chcesz otworzyć to tylko z czymś powiązane, bo nie dasz rady. Najlepiej daj na luz. Sama prowadzę i to tylko kłopot.
pOzdrawiam.

józek 17.03.2004 *.217.8.179.146

Daj daj

alek 19.03.2004 *.213.199.233.234

co daj daj?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.