Forum: Do moderatora forum 1459

Catalina 20.04.2004 *.nm100.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytając wielokrotnie to forum, coraz bardziej jestem rozczarowana jego poziomem. Uzyskanie konkretnych informacji praktycznie graniczy z cudem, podobnie jak prowadzenie poważnych dyskusji. Zamiast tego coraz częściej dominuje obrzucanie się błotem lub oferowanie nam "superhiper okazji". Sądzę, że najlepszym pomysłem byłoby wprowadzenie konieczności zalogowania się na forum oraz podania swojego e-maila. Z całą pewnością "żartowniś" pomyśli ze 2 razy, zanim napisze coś pozbawionego sensu. Ta prosta sprawa nie wyeliminowałaby wszystkich problemów, ale na pewno znacznie je ograniczyła.

Piotr 20.04.2004 *.153.19.9.14

Zgadzam się, jakaś funkcja, która pozwoliłaby Moderatorowi zablokowanie wypowiedzi lub przymus wpisywania jakiś swoich danych. Poza tym Moderator powinien mieć funkcję wyłapania takiego żartowniśa przez IP i ukaranie go? - np. blokując mu otwarcie tej strony;-)

Paweł 21.04.2004 *.nat-c.acn.pl

Popieram przedmowcow!

Anonim 22.04.2004 *.pe56.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl

Popieram pomysł.
Gajowy

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.