Forum: Dział Licencje Master 1459

Witek Radom 27.05.2004 *.jv211.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ze zdziwieniem przeglądam oferty z tego działu. Większości firm nie znam (chyba oprócz Papa John`s , którą miałem okazję poznać w USA). Tragedia: Kyros Kebab z Malezji??? Sicurnetpoint z Włoch??? Czy ktoś o nich słyszał? Kto chciałby w coś takiego zainwestować. Jakie są szanse takiego biznesu w Polsce? Chyba żadne. Naciągaczy nie brakuje. Dziwi tylko ich obecność w tym portalu. Cóż przede wszystkim liczy się kasa...

pasikonik 27.05.2004 *.afd70.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak się zna tylko McDonalda, to się głosu nie zabiera, bo łatwo o kompromitację. Instytut dr Eris będzie miał swój punkt w Kolumbii. Czy jesli większość kolumbijczyków nie znała dotąd marki Eris, oznacza to, ze Eris to naciągacze? Nie. Franczyza rozwija się lokalnie, tylko niektóre marki przekraczają granicę. Jeśli ktoś woła: nie wchodźcie do Polski, wasz biznes się tu nie uda, robi raczej krecią robotę dla rynku. Albo jest głąbem i powinien handlować kapustą...

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.