Forum o artykule: Witek’s w katalogu firm 1475

andy 26.07.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

16
Z dużym zainteresowaniem przeczytałem o proponowanej franczyzie przez firmę Witek?s, zwłaszcza, że zabezpieczenie proponowane 50 tys.zł jest niskie w stosunku do zatowarowania takiej powierzchni lokalu. Na stronie katalogu firm jest zamieszczona informacja z 2003 r o planach otwarciu nowego sklepu we Wrocławiu. Na aktualnej stronie firmowej firmy Witek?s jest podany adres sklepu we Wrocławiu w Centrum Sconto . Sieć franczajzingowa mnie zainteresowała a że miałem niedaleko, więc pojechałem do Wrocławia zapoznać się z asortymentem i wystrojem tych placówek. Jak się okazało sklepu już od paru miesięcy nie ma (zlikwidowany), jakież było moje rozczarowanie:-(. Nasuwa się za tym pytanie, w jakim celu mimo to jest podawany adres sklepu na stronie firmy Witek?s?
http://www.witeks.com.pl/kontakt.html

Gringo 26.07.2004 *.82.177.74.112

48
Pewnie w takim samym celu jak info na stronie SNC, która to sieć wcale nie podaje, ile punktów rezygnuje ze współpracy z nimi.
PROPAGANDA

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.