Forum o artykule: Zmiany w Razem 1459

Redrad 10.09.2004 *.pb23.zgora.sdi.tpnet.pl

2
Hmmmmm....Wysłałem do Razem zapytanie o uszczegółowienie wymogów dla licencjobiorców, jednocześnie przekazując informację że zastanawiam się nad otwrciem ich biura w jednym z miast wymienionych przez nich w ofercie, do dziś dnia nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Jeśli to ma być ta korzystna oferta dla potencjalnych biorców to życzę im powodzenia,moim zdaniem brak odpowiedzi na korespondencję nie jest niczym innym jak przykładem lekceważenia i pełnego braku profesjonalizmu. Pozdrawiam

1plus 10.09.2004 *.pk245.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl

1
Upadły biura Razem w Bydgoszczy, Kępnie, Wrocławiu, Poznaniu,Rzeszowie, Kielcach,Łodzi.Wiem to jeszcze nie koniec. Miałeś sporo szczęścia !

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.