Forum: Damskie torebki 1475

Rafal 02.10.2004 *.cqw134.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witam,
mam w ofercie wspaniale damskie torebki plus inne dodatki (import): swietne wzornictwo, wpadajaca w ucho marka. Zainteresowani towarem prosze o podanie namiarow na forum. W gre wchodza jedynie butiki/sieci z ekskluzywna odzieza (lub pokrewne) dla kobiet w wieku 20-35 lat w miastach powyzej 100 tys. Podanie strony www wskazane. Skontaktuje sie tylko z wybranymi firmami. Pozdrawiam,
Rafal

Mariusz 02.10.2004 *.biq130.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty sobie chyba koleś żarty robisz!!!
Wątpie czy bedziesz miła z czego wybierać
Człowieku tu jest forum i portal poświecony franczyzie a nie ułatwia kontaków biznesowych
P.S Watpie czy ty się zajmujesz biznesem że masz jakieś tandety z importu (niech zgadne CHINY) to wiesz co sobie możesz z nimi zrobić
To nie czasy zamieszchłej komuny ze jak masz towar to go sprzedasz

Rafal 02.10.2004 *.cph47.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziekuje za uswiadomienie i rozszerzenie horyzontow. Skad tyle zlosci i nienawisci? Coz, jezeli wszyscy przedsiebiorcy udzielajacy sie na tym forum maja podobne podejscie do ludzi i biznesu (a moze byznesu)to zycze sukcesow. Wiem, ze jest to portal na temat franchisingu ale oprocz pytan w stylu "co sadzicie o firmie x" lub "mam 50 tys., co robic" mozna rozszerzyc jego formule w celu wlasnie nawiazywania nowych kontaktow. Jezeli inni maja jednak podobne podejscie jak kolega to mozna temat uwazac za zamkniety.
Pozdrawiam,
Rafal

Aneta 10.11.2004 *.aei178.internetdsl.tpnet.pl

Do p.Rafała, jestem zainteresowana Pana ofertą, mam już swoje sklepy szukam i ciekawych towarów, czekam na kontakt atena333@wp.pl

Mariusz 10.11.2004 *.bkh99.neoplus.adsl.tpnet.pl

Anetko twój sklep musi miec strone www
a kolega kontaktuje sie z wybranymi a przebierac moze jak w ulegałkach
takze małe szanse

Kajamaja 01.09.2017 *.194-61-68-197.rudcom.pl

49

Dobre torebki to tylko w Wittchen :)

Jane 05.09.2017 *.91nat68.rev.ndi.net.pl

62

W sieci można znaleźć wiele sklepów, gdzie dostać można wiele różnych rodzajów torebek, czasem nawet tych naprawdę markowych.

nAtaLia007 05.09.2017 *.178-37-28-58.adsl.inetia.pl

8

Teraz w sumie wszystkie kobiety kupują w sieciówkach, więc czy taki biznes z torebkami w ogóle się opłaca?

nAtaLia007 05.09.2017 *.178-37-28-58.adsl.inetia.pl

8

Z tego co wiem to teraz jest moda na organizowanie wszystkiego samemu, ale zabiegani ludzie na pewno nie mają czasu na te wszystkie ślubne sprawy. Więc taki biznes może się udać, czemu nie :)

Agretix 18.06.2018 *.78-11-197-77.static.ip.netia.com.pl

5
Ja torebki kupuję w sieciówkach. Nie widzę nic ciekawego w tym, żeby mieć bardzo drogie. Oczywiście jest to świetna sprawa, mam dwie droższe, ale raczej staram się, by pasowały kolorystycznie do całej reszty ;)

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.